5 scooter önerisi

sym fiddle

5 scooter önerisi

Scooter tarzı bir motosiklet sahibi olmak isteyenler, vereceğim uyarılara çok dikkat etsinler. Öncelikle param boşa gitti gibi hayıflanmalara girmek istemiyorsanız, hangi amaçla motosiklet sahibi olmak istediğinizi iyi belirleyin.

ASYA 150T SHARK
ASYA 150T SHARK

1. Daha sonrasında fiyat olarak, aman cebimi yakmasın da az yaksın çok kaçsın diye tabir edebileceğiniz tarzda, Asya Shark 150 modelini öneriyorum. Fiyat olarak uygun. Fakat Asya motorlarda motorun şişme yaptığından, benzin ayarı şaştığından, henüz 10.000 km olmadan servis istemesinden şikayetçi olanlar bir hayli fazla.

 

mondial-150-mash-360-28

 

2. Mondial 150 Mash tarzı scooter size önerebileceğim ve sıkıntısının diğerlerine nazaran az olduğu motosikletlerdir.

 

peugeot-speedfight
peugeot-speedfight

 

3. Peugeot Speedfight 2 benimde zamanında kullandığım motor büyütmek için değiştirdiğim bir motor, yeterince memnundum. Gidişi ve süspansiyonuna bayılmıştım.

 

honda spacy
honda spacy

 

4. Honda Spacy modeli de genel olarak sorunsuz olarak bilinen, hatta buralarda pizzacı, dönercilerin tepe tepe kullandıkları motosikletlerin başında geliyor. Onlara sorun çıkarmıyorsa, sizler hayli hayli sorunsuz kullanırsınız diye düşünüyorum.

 

honda-pcx-150
honda-pcx-150

5. Honda PCX 150 ise hem fiyat olarak çok uçuk değil hem de yakıt cimrisi bir motosiklet olmasının yanında memnun olanlar bir hayli fazla.

Yalnız şuna oldukça dikkat edin, motosiklet alırken sanayiden, servisten bıktım arkadaş demek istemiyorsanız, mümkünse 2. Elden uzak durun. Satan adam zaten memnun olmadığı için satıyor. Unutmayın.

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başka Yazı Yok

0
Would love your thoughts, please comment.x

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol