5 scooter önerisi

by motosiklet
5 sene ago
27 Views

5 scooter önerisi

Scooter tarzı bir motosiklet sahibi olmak isteyenler, vereceğim uyarılara çok dikkat etsinler. Öncelikle param boşa gitti gibi hayıflanmalara girmek istemiyorsanız, hangi amaçla motosiklet sahibi olmak istediğinizi iyi belirleyin.

ASYA 150T SHARK

ASYA 150T SHARK

1. Daha sonrasında fiyat olarak, aman cebimi yakmasın da az yaksın çok kaçsın diye tabir edebileceğiniz tarzda, Asya Shark 150 modelini öneriyorum. Fiyat olarak uygun. Fakat Asya motorlarda motorun şişme yaptığından, benzin ayarı şaştığından, henüz 10.000 km olmadan servis istemesinden şikayetçi olanlar bir hayli fazla.

 

mondial-150-mash-360-28

 

2. Mondial 150 Mash tarzı scooter size önerebileceğim ve sıkıntısının diğerlerine nazaran az olduğu motosikletlerdir.

 

peugeot-speedfight

peugeot-speedfight

 

3. Peugeot Speedfight 2 benimde zamanında kullandığım motor büyütmek için değiştirdiğim bir motor, yeterince memnundum. Gidişi ve süspansiyonuna bayılmıştım.

 

honda spacy

honda spacy

 

4. Honda Spacy modeli de genel olarak sorunsuz olarak bilinen, hatta buralarda pizzacı, dönercilerin tepe tepe kullandıkları motosikletlerin başında geliyor. Onlara sorun çıkarmıyorsa, sizler hayli hayli sorunsuz kullanırsınız diye düşünüyorum.

 

honda-pcx-150

honda-pcx-150

5. Honda PCX 150 ise hem fiyat olarak çok uçuk değil hem de yakıt cimrisi bir motosiklet olmasının yanında memnun olanlar bir hayli fazla.

Yalnız şuna oldukça dikkat edin, motosiklet alırken sanayiden, servisten bıktım arkadaş demek istemiyorsanız, mümkünse 2. Elden uzak durun. Satan adam zaten memnun olmadığı için satıyor. Unutmayın.

Etiketler: , , , ,

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir