5 nedenle AGV kask tercih etmek

1
1021
agv-kasklar

1946 yılından bu zamana kadar bir İtalyan kokusu taşıyan bu kaskın en önemli yanı, üretiminde kullanılan malzemenin kalitesi ve tasarımındaki eşsiz sanatı ön planda oluşu olarak bilinen bir gerçek. AGV’nin çene açılır kask, kapalı kask (full face), Enduro kapalı kask, açık kask ve çocuk kask modelleri ile size daha büyük seçenek imkanı sunarken AGV kask modellerinden birini tercih etmek için 5 neden olarak;

1) Hemen hemen her boyut ve tarzdaki seçenekleri sayesinde istenilen türdeki AGV kaskların bulunabilmesine olanak sağlar.

2) İçeriğindeki malzemenin kompozit fiber yapıda olması, güvenliğiniz için gösterilen özenin yanısıra çoklu kabuk yapısı ve UN ECE REG 22.05 güvenlik sertifikasına sahip olması size cazip gelecek çok önemli özelliklerinin başında geliyor.

3) Kaskın iç ve dış yüzeyinin kolay temizlenebilmesinin yanısıra iç yüzeyinde çıkarılıp yıkanabilen astara sahip olması, temizlik ve hijyene önem verenler için önemli bir unsur olarak ön plana çıkıyor.

4) AGV’lerin yapısında genel olarak çene rüzgar pedi ve burunlukların bulunması, double D-ring çene bağlantı sistemine sahip olması kullanım açısından size kolaylık sağlayan, profesyonel bir ergonomik kullanım sunar.

5) Çizilmeyen ve UV. Filtreye sahip bir cama sahip olması kullanım anında sizi ve sağlığınıza ne kadar önem verdiğini gösteriyor.

Facebook Yorumları

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here