3 dakikada yüzde 33’lük şarj sunan telefon | Motosiklet Sitesi

by motosiklet
1 sene ago
231 Views

3 dakikada yüzde 33’lük şarj sunan telefon, ne düşündüğünüz gibi Oppo, ne de Huawei. Realme aradan sıyrılarak 125W UltraDART telefonu için hızlı şarj özelliğini duyurdu. 3 dakikada %33 şarj olan 9 dakikada %99 olur mu? 10 saniye daha versek %100 olur mu? Realme 125W UltraDART hızlı şarj teknolojisi ile karşımıza çıktı. Tamamen boş 4.000 mAh pili yüzde 33 doluluğa sadece 3 dakikada çıkarabiliyor.

Elimize geçmeden testlerini görmeden sanırım bunu anlayamayacağız. Youtube videolarına bakalım gerçek mi?

Oha gerçektende doğrulamışlar. Gerçekten bu bir illüzyon değilse bir gelişme daha yaşanıyor demektir.

Yani bu alet elektriği sömürüyorsa bile bu kadar hızlı şarj ile helal olsun. Şimdi gelelim biraz eski teknoloji ama çok eskide kalmayan benim telefonuma, şarjı uzun gittiği için almıştım. Amerikan almayacağım iPhone’a bulaşmayacağım diye yemin ettim. Xiaomi MiMax 2 ile mutlu mesut geçiniyorduk ve MiMax 3 çıkınca acaba alayım mı demiştim. Bu zamlardan önceydi.

Şimdi gelelim bunun testlerine tabi henüz yok o yüzden gösteremiyoruz. Shift delete ve teknoloji firmalarının yine eline kaldık.

Neyse şimdi gençliğe oynayan realme gelecek sene görün birde bizi demiş. 5G’ye bir geçeceğiz tam geçeceğiz diyorlar, çığır açıp batarya ısınması ve eskimesi olayını tamamen size unutturacağız diyede eklemiş. Çok katmanlı koruma ile telefonun güvenliğini artıracak ve ve ve bir çok daha ve. Gelecek ve göreceğiz.

Aklıma daha biz murat gilin damından atlayamadık lafı geliyor ama o kadarda değil vestel var, bunu eklemek lazım.

Yorum Ekle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Uygun Motosiklet Kasko Fiyatları