Giriş Yap
2024 SYM ADX 300, Ocak’tan Sonra Geliyor

2024 SYM ADX 300, Ocak'tan Sonra Geliyor

2024 SYM ADX 300, Ocak’tan Sonra Geliyor. SYM’nin cross-urban macera scooterları ailesine bir üye daha eklendi. Scooter dünyasının en büyük üreticilerinden biri olan Tayvanlı marka, yenilikçi ADV 400’ün yanında X TG kodlu ADX 300’ü de sundu.

2024 SYM ADX 300
Eicma SYM

Crossover scooter’lar giderek güçleniyor

Kısa bir süre önce SYM tarafından Eicma 2023’te , Halihazırda satışta olan 125’in yanına şehir içi macera scooterları serisine eklenecek olan daha büyük deplasmanlı ikinci bir ADX sunuldu. Gelecek yıl abisi ile ülkemize geleceğini umuyoruz.

sym_ADX300_2024

Geniş köşelere ve “kaslı” gövdeye sahip ADX 300, neredeyse tüm scooter üreticilerinin bu kategoriye girmek için acele ettiği, yeni kategoride karakterize edilen bir zamanlamada piyasaya çıkıyor.

Birçok yerde off-road motosikletlerinden ödünç alınan klasik görünümün yanı sıra , DRL ışıklı iki tam LED farın altında mini bir burun, yüksek bir bölüm, çıplak boru şeklinde bir gidon ve ön direksiyonda koruyucu tutma yerleri vardır. 

 

Geniş köşelere ve "kaslı" gövdeye sahip ADX 300

2024 SYM ADX 300, hem günlük işe gidip gelme, otoyol hem de ikincil şehirlerarası yollar ve toprak yollar içinde uygundur. ADX 300, daha uzun hareket mesafeli ön ve arka süspansiyonlarla çalışırken daha fazla sertlik sunmak için sürücünün bacakları arasındaki yükseltilmiş tünelle ayırt edilen güçlendirilmiş bir merkezi çerçeve bölümüne sahiptir; bu aynı zamanda zorlu yollarda daha yüksek düzeyde konfor sağlar.

sym_ADX300_2024Sıvı soğutmalı motor, 25 beygir gücüne yakın güç üretiyor ve çerçeve altında yer alan ve 16 litre yakıt alabilen büyük bir depo var. Tekerlekler önde 15 inç, arkada 14 inçtir ve büyük, iki katmanlı selenin altında tam kapalı bir kask için bol miktarda saklama alanı vardır ve ikinci bir kaskı taşıyabilecek kadar yer kalmış.

2024 SYM ADX 300
Eicma 2023 Sym

Bu şehiriçi kategorisinde diğer kategorideki modellere göre daha fazla bir eğilim var ve firmalar bu alana yatırımlarını kaydırıyorlar. Sym’de aynı kervana biraz geç olsada katıldı, bu segmentteki modellerin güvenilir servis ve bakım ihtiyacını hangi model karşılarsa o piyasada daha başarılı olacaktır.

İlgili Yazılar

1 Yorum

cok güzel inşallah gelirde allah bizlerede nasib eder…yedek parca ve serviside bol olur inşallah ve o konuda üzmez sanırım..

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başka Yazı Yok