2022 Indian FTR 1200

2022 Indian FTR 1200 dört farklı modelde satışa sunulacak. Temel FTR modeli tamamen ayarlanabilir Sachs süspansiyon bileşenleri, analog bir gösterge paneli ve 12.999 $ ‘lık bir fiyata sahip. S modeline yükseltme yapmak size bir Akrapovič egzozu, Bluetooth işlevselliğine sahip 4,3 inç TFT gösterge paneli, seçilebilir sürüş modları, eğim açısına duyarlı çekiş kontrolü, denge kontrolü ve 14,999 dolara tekerlek kontrolü sağlar.

16.999 $ ‘lık FTR R Carbon varyantı, S modelleriyle aynı özelliklere sahip, ancak karbon fiber çamurluklar, kapaklar ve aksesuarların yanı sıra üst raf Öhlins süspansiyon uçlarıyla donatıldı. Son olarak, Rally modeli, 19 inç ön ve 18 inç arka tel kollu jantlar ve diğer parçaların yanı sıra Pirelli Scorpion Rally STR lastikleri ile hala scrambler estetiğinde sunuluyor.

FTR

Indian, FTR’nin 1.203 cc 60 derecelik V-ikizini, ilk dokunuşta yalpalamadan daha yumuşak ve daha tahmin edilebilir gaz kelebeği tepkisi için yeniden kalibre etti. Bu, özellikle stop lambasından stop lambasına ve yoğun trafikte daha yumuşak bir sürüş sağlar. Yine de, kullanıcı dostu olma ve anında güç dağıtımının en iyi dengesi için FTR’nin seçilebilir üç sürüş modu olan Rain, Street ve Sport‘un orta noktasını seçtim. Spor modu, şehir sürüşünün dar sınırları için çok ani kalır, ancak yine de virajlarda tercih edilir.

Tüm indian motosiklet modellerine kendi sitesindende bakılabilir.

Yorum Ekle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir