2021 TVS Apache RR 310 BTO

apache tvs rr310

2021 TVS Apache RR 310 BTO yeni özellikler arasında ayarlanabilir USD çatalı ve monoshock, sürüşü kilonuza, sürüş stilinize ve ortamınıza göre mükemmel bir şekilde ayarlamanıza olanak tanıyor. 

Ön yüklemeyi ayarlamak için 14 mm’lik bir anahtara ihtiyacınız olacak, ancak düz uçlu bir tornavida ve özel dişli anahtar, motosikletin alet çantasında bulunmalıdır.

TVS Apache RR 310-1

Geliştirilmiş Viraj Alma Yetenekleri

Ayrıca BTO’da yarış kiti de var. Yükseltilmiş ayaklıklar, viraj alma açıklığını büyük şekilde iyileştirilmiş. Sürüş mükemmel bir şekilde ayarlandığında, virajlarda ne kadar üstün olduğunu takdir edeceksiniz. Özellikle Michelin Road 5 lastiklerini alan 2020 güncellemeleri ile asfalta RR 310’un viraj alma potansiyelini mükemmele yakın yansıttığını anlayacaksınız.

rr310 tvs

Öyle bakarsın işte

RR 310’da hala büyük bir eksiklik, direksiyon, gidon kolu. Hem Apache RTR 200 4V hem de RTR 160 4V‘nin üst trimi ayarlanabilir kollara sahiptir. BMW G 310‘lar bile bu özelliğe sahiptir, bu nedenle onları RR 310’da sunmak hiç de zor olmamalıydı.

2020 tvs apache rr310

Sportif sürüş duruşu, spor sürüşü için harika olsa da, işe gidip gelirken kullanılacak bir makina değil. Bununla birlikte, uzun süreli kullanımda, vücudunuz kendini buna göre ayarladıkça belki bu ağrıtma olayı ortadan kalkar.

Yorum Ekle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka Yazı Yok