satılık motosikletler

2021 PIAGGIO MP3 400 HPE – 3 Tekerlekli cazibe Euro 5’e göre güncellendi

2021 PIAGGIO MP3 400 HPE – 3 Tekerlekli cazibe Euro 5’e göre güncellendi

2021 güncellemeleri, HPE motor kapasitesinin 350cc’den 399cc’ye çıktığını ve gücü 5bhp artırarak 7000 dev / dak’da 35,4 bhp ve 5500 dev / dak’da 37,7 Nm tork zirvesine yükselttiğini gösteriyor. Optimize edilmiş hafifletilmiş ağırlığa sahip daha uzun bir gövde ile elde edilir ve yan faydası ise olan titreşimleri ve gürültüyü azaltır.

Sıvı soğutmalı ve elektronik enjeksiyonlu, 4 zamanlı, 4 supaplı, yeni 300 cc hpe motor (High Performance Engine) daima yüksek performanslar ve yakıt tüketiminin daha fazla kontrol edilmesini sağlar. Bunun yanı sıra, yeni Piaggio MP3 300 hpe Sport’un sahip olduğu motor, bir yandan gazın cevabına maksimum tepkiyi verirken, diğer yandan, her türlü yolculuğa uygun olduğunu kanıtlayarak, otoyol seyahatlerine tamamen uygun bir maksimum hız sağlar.

Motor ünitesinin kendisi aynı ağırlık ve hacimde kalır. Ayrıca yeni olan, motor karterine yerleştirilmiş iki kanattan oluşan PCV – Pozitif Karter Havalandırması adlı yenilikçi bir sistemdir – pompalama kayıplarını azaltır ve ısı birikimini azaltır.

MP3 400 HPE’nin, iki tam boyutlu kaskı sığdırabilen gelişmiş bir sele altı depolama alanına sahip olduğu söyleniyor (buna inanmak için görmem gerekecek). Piaggio patentli çift bağımsız eğilebilir ön tekerlekler ve kilitleme mekanizmasının yanı sıra üç kanallı ABS de mevcuttur – ayağınızı aşağı indirmeden durabilir ve özel düğme ile eğimi açabilirsiniz veya gaz verebilirsiniz.

Elbette, Piaggio MIA bağlantı sistemi ve istatistikler, bilgiler ve scooter’ınızla etkileşim (yanıp sönen ışıklar, en son konumu bulma ve sürüş tarzınızı değerlendiren akşam) için uygulama ile entegrasyon var.

Şehir içi ulaşım için şık bir ‘scooter’ ve gelişmiş bir 500 HPE modelinin ve daha hafif bir şehir içi ulaşım aracı olan 300 HPE’nin ortasına hoş bir şekilde uyuyor – MP3 400 HPE, 8.300 £ RRP olarak fiyatlandırılıyor. Tercümesi ise 100.000 TL + bilmem kaç lira olarak çevirebiliriz.

 

Yorum Ekle

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir