2020 Triumph Daytona Moto2 765 | Motosiklet Sitesi

by motosiklet
3 ay ago
135 Views

Daytona 675 , çok popüler oldu çünkü farklıydı. Bu modeli önceden sizlerle paylaşmıştık ama teknik veriler tam verilmemişti. Supersport kategorisinin tümü dört silindire ve 599 cc’ye dayanırken, Triumph bir silindiri çıkarttı ve kalan üçünün 675 cc hava püskürtmesi özelliği sağladı. Sınıftaki hiçbir şeye benzemeyen harika bir ses sundu, daha ince ve gücü etkileyiciydi.

Kullanıcıların sesten etkilendiğini buna göre satın aldıklarını keşfetmişlerdi. Bu nedenle Triumph’un 2018 sonunda Moto2 sınıfına 2019’dan itibaren yeni bir 765 cc üç silindirli motoru seriye ekleyeceğini ve Honda CBR600RR’yi temel alan 599cc Four’un yerini alacağını duyurmasının nedeni budur.

Triumph temelde güncellenmiş Daytona duyurularında sessiz kaldı ve bunun yerine, Daytona olmayan güncellenmiş bir Street Triple 765‘i duyurdu. Bu arada işçiliğin kalitesi aşağıdaki fotoğrafta görülebilir.

Dorna ile Moto2 bağlantısını tanıtmak için ortak markalı Daytona Moto2 765 ile büyük duyuru sonradan geldi. Sınırlı sayıda üretilen bu model, yalnızca 1.530 adet üretiliyor – 765 adedi, yani yarısı Kuzey Amerika’ya dağılıyor, geri kalanı Avrupa’ya gönderiliyor.

Doğal olarak, yeni çerçeve ve salıncak kolu? Büyük frenler? Son teknoloji elektronikler? Bu, yeni bir model olduğuna göre bunların hepsi dahil olmalıydı ama durun bir dakika; Aşağıdaki özellikleri bir çoğuna kafa tutacak kadar iyi olmuşa benziyor.

Yarış modeli sele

Özel yapım, çerçeve, gidon çatallar

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

En Uygun Motosiklet Kasko Fiyatları