2019 Honda PCX 150

by motosiklet
3 sene ago
1515 Views

Honda, yeni bir şasi, revize edilmiş motor ve Amerikan pazarı için ABS seçeneği ile 2019 model yılı için yenilenmiş bir PCX150 scooter‘ı duyurdu. 2019 Honda PCX150, 3,699 $ (yaklaşık 15,350 tl) fiyatla sunulacak ve ABS versiyonu 3,999 dolar (yaklaşık 16.590 tl) olarak fiyatlandırılacak. 2019 Honda PCX150‘nin genel tasarımı aynı kalıyor, ancak tasarım daha hafif bir görünüm vermek için hafifçe değiştirildi. Değişiklikler, LED kafasını ve arka lambalarını eşleştirmek için daha az yer kaplayan depolama ve LCD gösterge paneli ile birlikte, özelliklerde.

PCX150, önceki model (153 cc’den 149 cc’ye kadar) genel deplasmanını yitiren yeni bir motora sahip, ancak Honda, revize edilmiş motorun alt uç tork kaybı olmadan daha yüksek bir güç ürettiğini söylüyor. Yeni egzozun yanı sıra daha büyük bir yeni emiş tasarımı, yüksek devir / dak kazancı sağlıyor. Daha büyük emme, daha fazla performans için motorun içine daha fazla hava girmesini sağlar ve egzoz akışı iyileştirmek ve daha fazla beygir gücü ile tork yaratmak için optimize edilmiştir. 149 cc, SOHC, sıvı soğutmalı motor, 8,500 rpm’de 13,3 bhp ve 5,000 rpm’de 14 Nm pik tork yapar.

2019 PCX150, azaltılmış ağırlığa ve ilave stabiliteye katkıda bulunan yepyeni bir çelik dubleks çerçeveye sahip. 31 mm’lik ön çatallar değiştirilmiyor, ancak arka süspansiyon artık daha yumuşak bir sürüş için üçlü yaylar (ikili yerine) kullanıldı. Frenleme, üç pistonlu kaliper 220 mm ön disk freni ve 130 mm arka kampanalı fren, ön frende isteğe bağlı tek kanallı ABS ile yapılır. Yeni Honda PCX150, Temmuz 2018’den itibaren satışa sunulacak.

Honda PCX maxi-scooter dünya çapında oldukça popüler ve PCX125 de Türkiye’de ve Avrupa’da oldukça popüler bir scooter.

0 0 vote
Article Rating
Etiketler: ,
Subscribe
Bildir
21 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

Naked, kask ve mont önerisi verebilir misiniz

Kimse yazmamis ben örnek vereyim. Kask için caberg stunt, shark raw veya DRAK ama yanlış yazmış olabilirim. Caberg stunt kullandim güzel kask ama 1 senden sonra ses geçirmesi üst düzeye çıkıyor. Mont olarak ucuzundan Venom Cargo mesh veya pahalı roleff daha pahalısı ise richa 4 mevsim columbia alabilirsin. Eldiven daha iyi olsun revir al veya five gloves. PanTolon tech 90 al, bot ise Rockwell luke wp al dayanıklıdır.

Eyvallah hocam

Selam siteniz inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım

Ek bilgi için email göndersem?

Benzin artmasa artık diyenler

Ben aetmesin diyorum 6.1 olmuş yeter aq

Ek bilgi için email göndersem?

Ben gönderdim

Elektrikli model almak farz oldu

Ek bilgi için email göndersem?

Ekipman tavsiyesi istiyorum, naked model, mont, kask, eldiven, pantolon

Touring için motor giyim tam ekipman tavsiyesi verin, yeni aldım

Ek bilgi için email göndersem?

Kros kask tavsiyesi verecek var mı?

Bu motorun geliş tarihi ile ilgili bir bilgi var mı yada 15000TL civarında abs’li az yakan scooter modeli tavsiyaniz nedir.

slm ben mersin den yazıyorum sizden ricam 2019 model honda pcx 150cc abs li modelli türkiyeye gelecekim cevap yazarsanız memnun olurum

En Uygun Motosiklet Kasko Fiyatları