Giriş Yap
2018 Suzuki Burgman Street

Suzuki Burgman Street

Suzuki’nin Burgman Street modeli
Suzuki, 2018 Auto Expo’da kendi geliştirdiği prestijli scooter olan Burgman Street’in 2018 versiyonunu tanıttı. Burgman, Suzuki’nin amiral gemisi scooter ailesinin pazarda 125, 200, 250, 400 ve 600 ccc’lik versiyonları bulunuyor.

Stili ile yenilikçi
Burgman ailesinin yenilikçi ve sürücüler için özenle tasarlanmış ve geniş bir ön, ön cam sayesinde benzersiz bir cephe duruşuna sahiptir. Koltuk – Burgman ailesi özelliklerine göre – geniş ve konforludur, binici ile pilon yastıkları arasında belirgin geniş bir basamak vardır. Aynı zamanda aynalarını Suzuki Gixxer’den alıntıdır.

Güç aktarma organları
Burgman, Access 125’teki motor ile aynı olan 124.3cc motoruyla güçlendirilmiştir. Bu motor 6.500 rpm’de 8.6 hp ve 5.000 rpm’de 10.2Nm üretmektedir. Spesifikasyonlarında aynı olması bekleniyor.

Özellikleri ise etkileyici
Burgman Street, Kinetic Blaze’den bu yana Hindistan’da satışa çıkacak ilk maxi-scooter olacak ve zengin özelliklere sahip bir scooter – tümüyle yeni nesil scooterların izlediği yoldan gidiyor. Tam dijital gösterge paneli, çok işlevli bir anahtar yuvası, geniş koltuk altındaki depo, 12V’luk şarj yuvası, lastikler ve bir LED kuyruk lambası bulunuyor.

Neler var neler
Burgman Street teleskopik çatal ve monoshock’a sahiptir. Ayrıca ön tarafta 90 / 90-12 lastik ve arka tarafta da 90 / 100-10 lastik bulunur. Arka tarafta ön tarafta disk freni, arkada tamburlu fren var.

Yakında piyasaya çıkacak modelin ülkemizde’de uygun koşullarda satılmasını bekliyoruz.

Scooter modellerine göre uygun giyim fırsatları için motosikletaksesuarlari.com istanbul içerenköy bostancı kara kartal sokak no:4 adresindeki mağazaya uğrayabilirsiniz.

İlgili Yazılar

1 Yorum

Honda pcx benzemiş ne gerek var

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başka Yazı Yok