2017 Motosiklet Fuar biletleri satışa çıktı

23 Şubat – 26 Şubat İstanbul’da yapılacak motosiklet fuarı biletleri biletix’te satışa çıktı.

Türkiye’nin ilk ve tek uluslararası motosiklet, bisiklet ve aksesuarları fuarı Motobike Istanbul, 23-26 Şubat 2017 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde…

motobike_fuar-2017-723x347_c

Messe Frankfurt Istanbul tarafından organize edilen motosiklet ve bisiklet sektörünün bölgedeki en kapsamlı etkinliği Motobike Istanbul, 9. buluşmasına hazırlanıyor.

Dünyanın önde gelen motosiklet ve bisiklet markalarının yer alacağı fuarda en yeni modelleri görme şansını yakalayın ve sezonunun açılışına tanıklık edin.

eurasia_moto_bike

Fuar bu yıl ilk kez düzenlenen “Motobike Academy” ile festival havasında bir organizasyona dönüşüyor. Sizlerin katılımı ile gerçekleşecek etkinlik, seminer ve atolye çalışmalarını kaçırmayın.

dsc_2931-600-x-400

Motobike Istanbul biletinizi erken satın alın, avantajlı fiyatlardan yararlanın. Satın aldığınız her biletle birbirinden değerli hediyeleri kazanma şansını yakalayın. Üstelik bu sene biletler Perşembe-Cuma günleri öğrenci ve kadınlara %50 indirimli!

Motobike Istanbul: Bir fuardan daha fazlası!

eurasia_motosiklet_fuari_suzuki_h4038

Motosiklet ve bisiklet tutkunlarını buluşturan fuarda sektördeki yenilikler, gelişmeler, görsel etkinliklerin yanı sıra, fuar süresince çeşitli seminer ve atölyeler yer alıyor.

TAM: 15 TL
ÖĞRENCİ: 7,5 TL
Kadın İndirimli: 7,5 TL

Bu sene ilk kez Fashion Talk, Travel Talk, Tech Talk ve atölye programlarının yer alması ile “Motobike Academy” öne çıkıyor. Motosikleti ve bisikleti bir yaşam tarzı haline getirdiyseniz, stil sahibi motosiklet ve bisiklet tutkunları ile Fashion Talk’ta buluşun.

Motosiklet ve bisiklet ile seyahat eden uzun yol gezginlerinin hikayelerini dinlemek ve rota önerileri almak için Travel Talk tam olmanız gereken yer.

Custom motosiklet ve custom bisiklet hakkında merak edilenler Tech Talk’ta! Kişiye özel motosiklet ve bisiklet yapımı, malzeme seçimi, tasarımı ve uygulanması sürecinde, yol gösterebilecek uzmanlar ile Tech Talk’ta bir araya gelin.

Motobike Academy’de doğru ve güvenli motosiklet kullanımı için gerekli olan teorik ve pratik bilgilerden oluşan eğitimlere de ayrıca yer verilecek.

Birbirinden değerli hediyeler bu sene de sahiplerini bulacak!
Her sene birbirinden değerli sürpriz hediyelerin verildiği fuarda bu sene de gelenek bozulmadı. Satın aldığınız her biletle birbirinden değerli hediyeleri kazanma fırsatını yakalayın. Ayrıntıları Motobike Istanbul’un resmi web sitesinden, Facebook ve Instagram hesaplarından takip edebilirsiniz.

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başka Yazı Yok

0
Would love your thoughts, please comment.x

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol