2016 Victory Magnum

2016 Victory Magnum
Parlak Siyah

106 KÜBIK INÇLIK FREEDOM® V-TWIN

Ve son derece güçlü – Victory Freedom® 106/6 V-Twin, pürüzsüz ve verimli. Bu yakıt enjeksiyonlu, karşı dengeli  ve 110 ft-lb harika seyir veya şehir trafiğini kaldıran bir tork sunar. Anlık gaz tepkisi sağlar ve olağanüstü bir güç barındırır.

6-HIZ OVERDRIVE İLETİM

Her vites yumuşak ve gerçek overdrive Zafer 6 vitesli şanzıman ile tanımlanmıştır. Onun helisel kesme dişlileri ile seri ve emin olmamızı sağlar.

SİYAH STINGRAY JANT 21″

2016 Victory Magnum, 21″ Jant Stingray tekerlek ile caddede süzülüyor. Yüksek kontrastlı tekerlekler motorun karartılmış tarzı tamamlayarak ve özel bir görünüm kazandırmaktadır. Bunlar da yumuşak bir sürüş ve kolay kullanım sağlar.

DÜŞÜK KOLTUK YÜKSEKLİĞİ

2016 Victory Magnum düşük 25.2 “koltuk yüksekliği ve çekti geri gidon konfor ve tam kontrol Ride. güven uyandıran ergonomi kontrollere kolay ulaşmak sağlamak ve yere sıkıca ayaklarınızı dikelim.

ÖZEL AKSESUARLAR

Aksesuarları ekleyin ve kişisel tarzınıza uygun şekilde Vegas 8-Ball’ı özelleştirebilirsiniz. Aksesuarları için motosikletler aynı titiz testlere tabi tutuluyor, bu yüzden kolayca  uygun ve üstün performans sağlıyorlar.

http://www.victorymotorcycles.com/

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başka Yazı Yok

0
Would love your thoughts, please comment.x

Giriş Yap