16 Yıl Önce Motosiklet Fuarı Nasıldı? Burada Tarih Yatıyor

Bir arkadaşımız 2003 yılında motosiklet fuarında çekilen bir videoyu iletti. O zamanki motorlar, modeller ve motosiklet tanıtımlarının nasıl olduğuna dair tarih niteliğinde bir video ile karşı karşıyayız.

Mondial, bajaj, hero ve bir çok motosiklet modelleri henüz portakalda vitamin bile değil.

6 Replies to “16 Yıl Önce Motosiklet Fuarı Nasıldı? Burada Tarih Yatıyor”

  1. 2005 fuarında ilk kez gittim, çok güzeldi, fiyatları normaldi, alınırdı. O zaman almadığıma pişman oldum, şimdilerde bir Yamaha motosiklet almak, Honda motosiklet fiyatlarına ulaşmak çok zor ama yine bir tane motor aldım. Markalı bir motosiklet olmasa da ayağımı yerden kesiyor. Elektrikli motosiklet olması ayrı bir güzellik benzin yok, sigorta yok.

  2. Güzel fuarmış, motobike expo’ya giderken içimde kuşlar uçuyor, kimbilir neler var şimdi, ben uzaktayım gelemiyorum. Geçen sene motor almak için gittim 2000 TL daha olsa fuardan motor alacaktım o an alamadım sonra zor geldi. Uygun fiyatlı scooter öneriniz varsa alırım. Mecburen 2. El olarak alacağım ancak param yeter. Elektrikli motosiklet önerilerine de açığım.

    1. uygun fiyatlı scooter sym olabilir, gidişi güzel olsun, çok yakmasız, bakımı az paraya mal olsun derseniz sym fiddle güzeldir veya 250cc’den aşağıya almayayım derseniz gts evo 250 sym iyi gider

  3. Fuar daha kalabalıkmış, şimdi boş kalabalık var. Giyim, ekipman aldım motorda alacağım inşallah. SS alacaktım vazgeçtim. Naked 2. El motosiklet olabilir, öneriniz varmı?

    1. Kaliteli KTM, uygun fiyatlı CF Moto, yine uygun fiyatlı Bajaj alınabilir. Aklıma gelmeyenleri belki arkadaşlar ekler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir