12.000 TL – 15.000 TL bütçeye uygun motosiklet önerileri

by motosiklet
5 sene ago
319 Views

Önerilerimiz 2. el motosikletleri kapsamaktadır. 12.000 TL – 15.000 TL bütçeye uygun motosiklet önerileri için bir kaç model üzerinde yoğunlaştık fakat sizin şu da olur dediğiniz bir motor vardır, hem yakıt hemde sürüş ayrıca servis kalitesinden memnunsunuzdur. Bize önerin veya facebook sayfamızda yorum yapın.

Vespa-Primavera-150 yandan

Vespa-Primavera-150 yandan

Vespa Primavera 150 scooter türü bir motosiklet, erkek bayan farketmeden binebileceğiniz güzel bir seçim olur. Özellikle de bayanların, ne tür bir motosiklet alsam diye düşündükleri sorunun cevabı olarak Vespa Primavera 150’yi öneriyorum. Uygun yakıt tüketimi, yola hakimiyeti ve dinamik denge boyutu ile bayanların zorlanmadan kullanabileceği motosiklet türlerinden.

Yamaha MT 03 arkadan

Yamaha MT 03 arkadan

Yamaha MT 03 ise torku yüksek, piyasada ise 12-15 bin arası bulabileceğiniz, tabiri yerindeyse taş gibi motosiklet olarak nitelendirilen  tek silindirli olmasının avantajlarını kısa şase ve şehir içinde kullanabileceğiniz geniş bir 3.vites aralığı ile sonuna kadar kullanan fakat uzun yolda 140 km hızdan sonra tek silindirin titreşimini her yerinizde hissettiğiniz, daha çok şehir içine yönelik motosiklet orjinal ıslık çalan ve gaz kestiğinizde patırdayan eksozları ise coğu modifiyecinin yüksek maliyette mal ettikleri eksozlardan çok daha fazla keyif vermektedir.Fakat tek silindir ve dolayısıyla vibrasyon var. Alacakların bunu kabul etmesi gerekiyor.Uzun mesafede çok can sıkıcı olacağını tahmin etmek zor değil ama zaten cadde için üretilmiş bi motor. Çok uzun olmayan şehir içi sürüşler için insanın ağzını kulaklarına vardıracak bi model.

Honda MAGNA VT750

Honda MAGNA VT750

Honda MAGNA VT750’nin deli gibi sesi var. 12.000-15.000 arasında temizini bulabilirsin. Vtec motor,4 Silindir onun heybetini ortaya koyuyor zaten. Chopper olduğuna bakmayın, 600 rr ile kafa kafaya kalkacak cesareti vardır.

Hyosung gv250

Hyosung gv250

Cruiser motorlarda büyük cc tavsiye etmiyorum yeni motosiklet kullananlara. Çünkü ağırlık faktörü motosiklet kullanımında çok önemli. Senin bütçende de alabileceğin en şık ve güzel motor Hyosung gv250. Biraz zaptetmeyi, biraz trafiği okumayı öğrenin. Cruiser tarzına alıştıktan sonrası sizin.

Etiketler: , , , ,

2
Kimler Neler Demiş?

2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Tezcan AfrikaTWN

Forum kanalınıza üye oldum, teşekkürler

Hitthe Road

19bin tl’ye kadar spor model önerisi istiyorum