21.5 C
İstanbul
Cumartesi, Mayıs 25, 2024

10Riders Balıkesir Motosiklet Kulübü Guinnes Rekorlar Kitabına Giriyor

10Riders Balıkesir Motosiklet Kulübü tarafından Ayvalık’ta düzenlenecek Balıkesir Motosiklet Festivali’nde “dünyanın en büyük motosiklet korteji” oluşturulmaya çalışılacak, tam 1500 kişilik kortej oluşturmak istediklerini belirten Kulüp başkanı Özgür Candar 7.’si düzenlenecek festivalde en büyük korteji oluşturarak Guinnes Rekorlar Kitabına girmeyi destekleyeceklerini belirttiler.
10rider balıkesir
Şimdiden katılımcıların 1200’e ulaştığını ifade edilirken 1500 kişiden daha fazla olacağı belli oldu.

Festivale Türkiye’nin hemen her ilinden katılacakların yanı sıra Almanya, İngiltere, Yunanistan, Fransa, Portekiz gibi birçok ülkeden gelenler olacak ve Daha önce dünya rekoruyla ilgili 500 motosikletin katılımıyla kortej oluşturulmuş, biz 1500’e çıkaracağız dedi.

Festival kapsamında bir araya gelen motosiklet tutkunlarının 6 Ağustos’taki korteje katılarak Balıkesir’in ve Ayvalık’ın tanıtımına katkı sağlayacağını anlattı.

Katılımcılara birer numara verilecek. Hedeflerinin, bilinçli motosiklet kulanımını yaygınlaştırmak olduğunu vurguladılar. Kulüp başkanı Özgür Candar Kesinlikle kask takmalarını öneriyoruz.” dedi.

Motosikletler

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz