10 yıllık deneyden sonra

by melani nilay
5 sene ago
223 Views

En Uygun Motosiklet Kasko Fiyatları

Yapılan araştırmalara göre motosiklet kullananlarda beyninde farklı bir hormonun salgılandığı ve sonrasında ise vücudun daha genç ve dinamik olduğunu, bunun sonucu olarak da motosiklet kullanıcılarının genç kaldığını belirtiyor.

Yapılan araştırmada bilim insanları motosiklet kullananlarla motosiklet kullanmayanlar olmak üzere 2 grup arasında yaptıkları 10 yıllık deneyden sonra motosiklet kullananlar, kullanmayanlara nazaran daha genç ve aktif kaldıkları ispatlandı.

Yani bize bu araştırma gösteriyor ki aslında motosiklet kullanıcıları doğru bir yolda olduğunu söyleyebiliriz. Motosiklet kullananların özellikle kazandıkları bu alışkanlık sürekli tetik halinde olmalarından dolayı beyin sürekli tetikleyici bir hormon salgılayarak daha genç ve dinamik kalmalarını sağladığı ortaya çıktı.

Sonuç olarak hızlı yaşa genç kal felsefesi aslında motosiklet tutkunları için geçerli bir kriter olarak görülebilir. Ayrıca motosiklet kullanmayanların daha pasif ve beyni bu kontrol mekanizmasını sürekli aktive eden hormonu geç veya az salgılamasından dolayı motosiklet kullananlara nazaran daha çabuk yaşlandıklarında belirtiliyor.

0 0 vote
Article Rating
Etiketler: ,
Subscribe
Bildir
1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

Elektrikli model almak farz oldu