10 Maddede Jawa 300cc

0
444

Jawa atakla Royal’in önüne geçmeyi hedefliyor. Peki bu modeller Roayl Enfield’ı satıştan düşürecek mi? Bize neler sunacak? 10 maddede jawa 300cc motor neden tercih edilebilir.

350cc versiyon Jawa
350cc versiyon

1. Klasik Efsane 293cc, sıvı soğutmalı, tek silindirli, DOHC motoru ve bu motor, 27 hp ve 28 Nm’lik ilgili güç ve tork çıkışlarına sahip olacak.

2. Orta seviye sürücülere uygun ve düz tork eğrisinin orijinal Jawa hissi ile aynı olacağını gösteriyor. Mühendisler ayrıca motorun, güç ve orijinal Jawa ile aynı egzoz sesini üreteceğinden eminler.

3. Yeni Jawa motoru BS-VI uyumludur, bu da şirketin motoru 2020’de devreye girecek yeni emisyon normlarıyla değiştirmeye ihtiyacı olmayacağı anlamına gelir.

4. Jawa için motorun görünümünü orijinaliyle aynı şekilde tutarak en iyisini yapmaya çalıştıklarını söylediler. Eğer görüntüler gerçek motorla aynıysa, Klasik Efsanenin bu konuda başarılı olduğunu açıkça görebiliriz.

5. Yeni Jawa motosikleti, en başta Classic 350 ve Bullet 350 olmak üzere Royal Enfield 350 serisine karşı sunuluyor. Buna göre, 350cc old school kruvazör segmentindeki rekabeti artacak.

6. Jawa 300cc motosikletinin tasarımının büyük ölçüde Royal Enfield Classic 350 ile aynı olacağını belirlendi.

7. Jawa fiyat aralığı 11,800 tl ve 15,500 tl olacak.

8. Jawa motosikletleri Madhya Pradesh‘deki Pithampur üretim tesisinde üretilecektir. Mahindra’nın sahip olduğu Classic Legends, Hindistan’daki Çek kökenli Jawa motosikletlerini satma lisansını aldı.

9. Jawa motosikletleri, bayi ağı üzerinden satışa sunulacak.

10. ABS (Anti-Lock Frenleme Sistemi), LED arka lamba ve daha fazlası ile çift disk frenler gibi yeni Jawa motosikletler üzerinde bazı modern ve güvenlik eklentileri geleceği söyleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here