https://www.youtube.com/watch?v=WBt2DjMApvU

Kısaca video’da belirtilen şekilde Türkiye’nin hava şartlarından dolayı. Ara bakımlarda yağ değiştirin. Yağ değiştirme aralıklarını geçirmeyin. Yağ eksik kalırsa ekleyin. Dikkat edilmediğinde silindir, sekman, göbek ve pistona zarar veriyoruz.

Tüm sıvıları kontrol ederek daha uzun ömürlü kullanabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
2 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments

İzmitten motor aldım, haziran 2022.

Motorda lekeler vardı. Bakım zamanı değiştiririz dediler, 2023 oldu hala yapmıyorlar. Sipariş verdik diyorlar, müşterileri hizmetlerinde gözükmüyor. En son kontak için götürdüm, motoru bozdular, bilmem ne parçası değişecek garantiden Sipariş vericez diyorlar, verdik diyorlar o da gözükmüyor. Bunlardan önce, Aylar önce ilk bakımını orada yaptırdım, 2. Bakımı geldi, ilk bakımı bile sisteme girilmemiş, garanti dışı olarak gözüküyor. Ve bunu dün M. Hizmetlerinden öğrendim. Telefonları açmıyor, açınca da ilgilenicez diyip kapatıyorlar. Oraya gidiyorum değişen yok. Ne yapmalıyım. Motorda arıza lambası yanık şekilde duruyor, sinyal yanmıyor vb sorunlar.

Kaymakamlarda ki Hakem heyetine git şirketi şikayet olmazsa mahkeme ye başvur .şikayet var a şikayetini internet te paylaş