Yeni HONDA PCX 125

3
927

Honda’da “küçük hacim” hiçbir zaman konfor ve stilden ödün verme anlamına gelmez. PCX 125 bunun mükemmel bir örneğidir. Uzun, alçak ve kıvrımlı şekliyle genç bir tasarıma sahiptir. Kendine has ön yüzü ve akıcı gövde çizgileri ona dinamik bir yapı ve lüks bir görünüm verir.

Gündüzleri , PCX iş veya eğlence için gezinmenin hızlı ve güvenli yoludur. Geceleri ise şehrin her bölgesine kolayca uyum sağlar . Bir sürücüyü, yolcuyu ve hafif bir bagajı hafta sonunda kolayca şehir dışına götürür. Nereye gitse, orijinal tasarımı ve güven verici havasıyla her sıradan gezinti keyifli bir kaçışa dönüşecektir.

Koyu renk ön siperliği, PCX’e modern bir imaj verir ve sürücüyü rüzgârdan korur. Çift ön far tasarımı ön kısma sıra dışı bir görünüm verir. PCX’in, alçak sele yüksekliği ile yumuşak sürüş performansını tamamlayan güvenli ve rahat bir sürüş hissi veren uzun geniş ayak alanı da bulundurur. Rahat koltuğunda sürücü için sırt desteği ve geniş bir sele bölgesi mevcuttur. Sele altındaki, kilitlenebilir depo alanı başka malzemelere de yer bırakarak Fullface kaskını içine alır. Buna ek olarak, ön tarafta kullanışlı bir eldiven bölmesi vardır. Daha fazla bagaj alanına gerek duyulduğunda, arka taşıyıcı 26 litrelik bir arka çantayı taşıyabilir.

MotorSıvı soğutmalı, SOHC, tek silindirli
Motor hacmi (cc)125
Maks. Güç (kW@dev/dak)8,6 kW @ 8.500 devir/dakika (11,7 PS)
Maks. Tork (Nm @ dev/dak)12 Nm @ 5.000 devir/dakika
Boyutlar (UxGxY) (mm)1930 x 740 x 1100
Dingil mesafesi (mm)1.315
Sele yüksekliği (mm)761
Yakıt kapasitesi8 lt.
Boş Ağırlık130 kg

Facebook Yorumları

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here