Sokaklarınızı tasarlayın
Fonksiyon ve performansla buluşan moda, bu etkileyici Yamaha X-MAX 250 MOMODESIGN modelinde tarz ile birlikte sunuluyor. Lider 250cc spor ulaşım scooter’ımız olarak ünlenen, başarılı Yamaha X-MAX 250 Yamaha X-MAX 250 MOMODESIGN modeli temel alınarak üretilen bu özel ve yeni model, tasarımı sokaklara taşıyor.
MOMODesign’ın yaratıcı İtalyan ekibiyle yakın bir şekilde çalışarak X-MAX modelini bir üst düzeye taşımayı ve en iyisini isteyen müşterilerimiz için en akıllıca seçim haline getirmeyi başardık.
Alüminyum ayaklıklar ve Yamaha X-MAX 250 MOMODESIGN grafiklerinin yanı sıra, dokulu iki kişilik seleyi ve mat spor camı da kapsayan özel niteliklerle donatılmış bu üstün scooter her sürüşte tarzınızı yansıtmanızı sağlıyor.

 

Ürün detayları

Motor

Motor tipi Tek silindir, sıvı soğutmalı, 4-zamanlı, SOHC
Motor hacmi 249cc
Çap x Strok 69,0 mm x 66,8 mm
Sıkıştırma oranı 10 : 1
Maksimum güç 15 kW @ 7.500 dev./dk.
Maksimum tork 21 Nm @ 6.000 dev/dk.
Yağlama Islak karter
Yakıt sistemi Elektronik Yakıt Enjeksiyonu
Ateşleme sistemi TCI
Çalıştırma Elektrik
Şanzıman V-Kayışı Otomatik

Şasi

Ön süspansiyon Teleskopik çatal
Ön teker hareketi 110 mm
Arka süspansiyon Tek kol
Arka teker hareketi 84 mm
Ön fren Tek Disk, Ø 267 mm
Arka fren Disk, Ø 240 mm
Ön lastik 120/70-15
Arka lastik 140/70-14

Boyutlar

Toplam uzunluk 2.160 mm
Toplam genişlik 790 mm
Toplam yükseklik 1.385 mm
Sele yüksekliği 785 mm
Tekerleklerarası mesafe 1.545 mm
Minimum yerden yükseklik 125 mm
Islak ağırlık 178 kg
Yakıt tankı kapasitesi 13,2 litre

Özellikler

 

MOMODesign ve Yamaha teknolojisi

İtalyan tasarımı ile Japon teknolojisi tarz düşkünü şehir içi sürücüler için özel ve yeni bir spor scooter üretmek amacıyla bir araya geliyor. Yamaha ve MOMODesign başarılı X-MAX 250’yi başlangıç noktası olarak belirledi ve X-MAX konseptini yeni bir düzeye taşıyan şık ve yüksek kalite bir model tasarlamak üzere birlikte çalıştı!

Kompakt spor şasi

Kompakt spor şasi

Kompakt spor şasinin büyük jantlar ve konforlu süspansiyon ile gerçekleştirdiği mükemmel kombinasyon, şehirde veya otobanda sürüş sırasında daha güvende hissetmenizi sağlar ve iyi denge sunar. Modern gövde ile bir arada sunulan ikonik TMAX DNA’sını içeren ve çeşitli özel MOMODesign niteliklerine sahip olan bu üstün spor scooter, tasarımı sokağa taşıyor.

Özel nitelikler

Özel nitelikler

Özel tasarım; yüksek kalite, dokulu, iki tonlu iki kişilik sele ve mat spor cam gibi özellikler sunar. Anotlanmış alüminyum ayaklıklar ise üstün görünüme katkıda bulunur. Ayrıca abartısız tarz, yan kaplamalardaki alüminyum logolar, parlak krom gidon kaplaması ve iç pedlerdeki işlenmiş derinin yanı sıra, ustaca hazırlanan MOMODESIGN grafikleriyle zenginleştirilmiştir.

Her gün deneyimleyeceğiniz pratiklik sayesinde heyecan verici performans

Her gün deneyimleyeceğiniz pratiklik sayesinde heyecan verici performans

X-MAX modelleri, heyecan verici performansı pratiklik ile birleştirir. Dinamik gövde ve konforlu süspansiyon sistemleri yüksek hızda rahat ve dengeli sürüş sağlar. Şehir içinde ise kompakt şasi ve 2 adet tam kapalı kask alabilen, geniş sele altı saklama bölmesi bu scooter’ı çevik ve pratik bir ulaşım aracı yapar.

Sofistike, sportif ve pratik

Sofistike, sportif ve pratik

X-MAX 250’nin sofistike ve çok işlevli göstergeleri; kullanışlı 2 düğmeli el kontrol fonksiyonu, dijital hız göstergesi, yakıt tüketimi ekranı ve kilometre sayacına sahiptir. Tüm bunların yanı sıra, 15 inç ön ve 14 inç arka dökme alüminyum jantlar ile lüks iki kişilik sele, sportiflik ve pratiklik arasındaki ideal dengeyi sunar.

Kolay kontrol ile anında güç

Kolay kontrol ile anında güç

X-MAX 250 modelini kullanmayı bu denli heyecanlı kılan özellik, yakıt verimliliği sağlamak için elektronik yakıt enjeksiyonu özelliğine sahip sıvı soğutmalı, tek silindirli ve 4 zamanlı 250cc motordur. Tam otomatik şanzıman X-MAX 250’nin sorunsuz ve verimli bir şekilde hızlanmasını, güçlü disk frenleri ve geniş tekerlekler ise güven ve kontrol sağlar.

 

Facebook Yorumları

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here