Wireless kask stop sinyal sistemi

0
1070

Arkadaşlar kendimiz tasarlayıp özel olarak yaptırdığımız bir ürünü sizlere tanıtmak istiyorum. Bu ürün özellikle akşam seyahatlerinizde , yağmurlu veya sisli havalarda , uzun yollarda çok işinize yarayacaktır.

Wireless kask stop sinyal sistemi

Bu ürünü Bodrum’da bazı trafik polislerine verdim. Ve ” keşke yasallaşsa ” cevabını aldım. . Çünkü biz motosiklet kullanıcılarının en hassas olduğu noktalarından biri de , akşam ve gece yolculuklarında , arkamızdan gelen araçların bizleri fark etmemesinden doğan kazalar olabiliyor.

Özellikle kamyon , otobüs , minibüs gibi yüksek araçlar öndeki motosikletin arka bölümünü görmekte zorlandığı bir gerçektir.

Bu nedenle kaskımızın arkasına takılan ışıklı uyarı sistemi ile motorumuzu durduğumuzda , sağ veya sol sinyal verdiğimiz de arkamızdan gelen tüm araçlar tarafından fark edilmesini sağlıyoruz. Oldukça şık bir tasarımı vardır. Mekanizma ; motor arka kısmında bulunan stop lambaları ve sinyal bölümüne bağlanmaktadır. Wireless sistemi ile verdiğimiz sinyal , hemen kaskımızda arka bölümde yanmaktadır. Bununla ilgili küçük bir tanıtım videosu çekmiştik. Sizlere ürünü youtube a koyduğumuz bir kısa video ile göstermek istiyorum.

Bu üründen elimde yaklaşık 1.000 adet kaldı.
Kaska takılan ışıklı lamba her türlü hava şartlarına karşı dayanıklı ve kasktan düşmemektedir. Yağmur , kar , rüzgarlara ve güneşe karşı dayanıklı ve herhangi bir deformasyon göstermemiştir.

Bu ürünü siz değil , satın alan motor kullanıcıları araç sinyal lambalarını değiştirdikleri herhangi bir elektrikçide çok kolay yaptırmaktadırlar.
Kask arkasına takılan ve Işıklı olan cihaz alkalik pil ile çalışmaktadır. Yaklaşık 2 senedir pili bitti diyen olmadı. Sonuçta pili çıkarıp değiştirmek hem kolay hem de ucuzdur.

Konu hakkında düşüncelerinizi beklemekteyim.

Saygılarımla.
Beytur Canıtez
Satış Müdürü

Yorum Ekle

Bir Cevap Yazın