Wireless kask stop sinyal sistemi

0
1312

Arkadaşlar kendimiz tasarlayıp özel olarak yaptırdığımız bir ürünü sizlere tanıtmak istiyorum. Bu ürün özellikle akşam seyahatlerinizde , yağmurlu veya sisli havalarda , uzun yollarda çok işinize yarayacaktır.

Wireless kask stop sinyal sistemi

Bu ürünü Bodrum’da bazı trafik polislerine verdim. Ve ” keşke yasallaşsa ” cevabını aldım. . Çünkü biz motosiklet kullanıcılarının en hassas olduğu noktalarından biri de , akşam ve gece yolculuklarında , arkamızdan gelen araçların bizleri fark etmemesinden doğan kazalar olabiliyor.

Özellikle kamyon , otobüs , minibüs gibi yüksek araçlar öndeki motosikletin arka bölümünü görmekte zorlandığı bir gerçektir.

Bu nedenle kaskımızın arkasına takılan ışıklı uyarı sistemi ile motorumuzu durduğumuzda , sağ veya sol sinyal verdiğimiz de arkamızdan gelen tüm araçlar tarafından fark edilmesini sağlıyoruz. Oldukça şık bir tasarımı vardır. Mekanizma ; motor arka kısmında bulunan stop lambaları ve sinyal bölümüne bağlanmaktadır. Wireless sistemi ile verdiğimiz sinyal , hemen kaskımızda arka bölümde yanmaktadır. Bununla ilgili küçük bir tanıtım videosu çekmiştik. Sizlere ürünü youtube a koyduğumuz bir kısa video ile göstermek istiyorum.

Bu üründen elimde yaklaşık 1.000 adet kaldı.
Kaska takılan ışıklı lamba her türlü hava şartlarına karşı dayanıklı ve kasktan düşmemektedir. Yağmur , kar , rüzgarlara ve güneşe karşı dayanıklı ve herhangi bir deformasyon göstermemiştir.

Bu ürünü siz değil , satın alan motor kullanıcıları araç sinyal lambalarını değiştirdikleri herhangi bir elektrikçide çok kolay yaptırmaktadırlar.
Kask arkasına takılan ve Işıklı olan cihaz alkalik pil ile çalışmaktadır. Yaklaşık 2 senedir pili bitti diyen olmadı. Sonuçta pili çıkarıp değiştirmek hem kolay hem de ucuzdur.

Konu hakkında düşüncelerinizi beklemekteyim.

Saygılarımla.
Beytur Canıtez
Satış Müdürü

Facebook Yorumları

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here