VESPA GTV “Vie della Moda”

0
1426
VESPA GTV
VESPA GTV "Vie della Moda"

 

Bugüne kadar üretilmiş en yüksek silindir hacimli Vespa GTV grubuna bir üye daha katıldı.

Yepyeni rengiyle GTV “VESPA GTV “Vie della Moda”” bugüne kadar üretilmiş en yüksek silindir hacimli Vespaların en son versiyonudur. Ayrıca şıklığıyla tüm 300 cc silindir hacimli motorların yeni gözdesi olacağı kesin. Özel ve sofistike renk seçeneği ile sunulan yeni GTV “VESPA GTV “Vie della Moda”” vintage Vespaların formlarını vurgulamaktadır.

Özellikler

GTV “VESPA GTV “Vie della Moda”

” elektronik enjeksiyonlu ve Euro3 uyumlu ultra-modern ve güçlü 300 cc sıvı soğutmalı 4 valflı motoru ile yakıt tüketimini ve emisyonları önemli ölçüde kontrol eden yakıt enjeksiyonunun kullanımı sayesinde, rakipsiz bir esneklik ve duyarlılık gösterir.

Tasarım

GTV’nin ön çamurluğunda bulunan far eski Vespa’ları hatırlatmaktadır. Gidon da aynı şekilde-eski Vespaların basit, açıktaki metal borusu şimdi Vespa GTV “Vie della Moda”da yeniden karşımıza çıkarak, günümüzün motosikletlerinde görülen trendi yansıtıyor. İki kişilik şık ve rahat selesi orijinal Vespalardaki gibi iki ayrı oturma yerine bölünmüştür, şık borular ise siluetini vurgulamaktadır. Bu özels eri için seçilen kıpkırmızı sele, Vespa GTV “Vie della Moda” için özel olarak geliştirilen şık erik rengi ile uyum sağlamaktadır. Artık krom kaplama olan beş ispitli tekerlekler de “Vie della Moda”ya yönelik ekstra özel bir dokunuştur.

Teknik Detaylar

Artırılmış motor performansı, şehir içi sürüş açısından önemli olan kalkış ve hızlanmada azami performans sunmak üzere dizayn edildi. Elektrik enjeksiyon ve sıvı soğutmalı 4 valflı tek silindirli Quasar silindir hacmi, hem çap (artık 75 mm) hem de strokda (63 mm) artış sayesinde artık 278 cc. Şasinin sağlamlığına ilaveten Vespa GTV “Vie della Moda”, önde 120/70 ve arkada 130/70 ebatlı lastiklere sahip 12″ tekerlekli şasi ortaya koymakta.

Renkler: Kahve en çok tutulan rengidir

9.100 €

* Bu fiyatlara plaka masrafı, tescil, trafik sigorta ücreti ve opsiyonel aksesuar bedelleri dahil değildir.

 

VESPA GTV “Vie della Moda” TEKNİK ÖZELLİKLER

MotorTek silindir 4 zamanlı 4 sübaplı
Silindir Hacmi278 cc
Max Güç22 hp 7.500 rpm’de
Max Tork22.3 Nm 5.000 rpm’de
BeslemeEnjeksiyon lambda sensörlü
SoğutmaSıvı ile
DebriyajOtomatik, kuru tip santrifüjlü
VitesDeğişken kayışlı aktarım sistemi
Arka Fren220 mm disk
Ön Fren220 mm disk
Ön Lastikİç lastiksiz 120/70-12′
Arka Lastikİç lastiksiz 130/70-12′
Uzunluk1.930 mm
Genişlik770 mm
Aks Aralığı1.370 mm
Sele Yüksekliği790 mm
Kuru Ağırlık148 Kg
Yakıt Deposu9.2 Litre
Egzost ÇıkışıEuro 3 Normlarında

 

Facebook Yorumları

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here