Twitter – Periscope mobil uygulaması

2
580
periscope-twitter
periscope-twitter

iOS destekli cihazlarda kulanılabilinen Periscope, AppStore’da en popüler uygulamalar arasında karşınıza çıkıyor. Öncelikle telefonunuza indirin ve bir Periscope hesabı oluşturun. “Sign in with Twitter” kısmına tıklayarak Twitter hesabıyla giriş yapılabilir. Twitter hesabınız otomatik olarak eşlenir.

Periscope kullanan ve garip paylaşım yapan ünlüler gittikçe artıyor. Okan, Şahan, Aslı, Hande soyadlarını vermeye gerek yok. Paylaşımları sadece canlı olalım biz olalım modunda ayrıca video link vermeye gerek duymadık.

Twitter – Periscope mobil uygulaması – 

Twitter-Periscope-Canlı-Yayın-Uygulaması
Twitter-Periscope-Canlı-Yayın-Uygulaması

Oldukça kullanışlı ve kısa sürede Meerkat uygulamasını geçeceğini bildiğimiz Twitter Periscope uygulaması’nın ara yüzü müthiş güzellikte. Canlı yayında yayınınıza giren kişiler sağ alttan takip edebiliyor, insanların beğenileri kalpler şeklinde görüyorsunuz.

Yaratıcı fikirler ile çok güzel projelere imza atılabilir. Twitter Periscope – mobil yayın yapma ve Twitter kullanımını büyük ölçüde yaygınlaştıracağı, yakın sürede ünlüleri ve markaları da kapsayacak farklı projeleri göreceğimiz günleri bekliyoruz. Motorcular bu konuda bakalım neler yapacak.

Detaylı anlatım… Video

Yorum Ekle

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here