Twitter moments açıldı

0
528

Twitter Moments ile 300 milyondan fazla kullanıcı “Anı Yaşamak” için açılan Moments devreye girdi. Takpi edilemeyen hesaplardan anında haberdar olarak, neler konuşuluyorsa ekranınıza gelecek. Uygulama henüz ABD’de çalışır durumda.

Telefondaki yıldırım ikonuna dokunarak ANLAR listesini görebileceksiniz.

twitter-moments-questions2

Derlemeler, Eğlence, Spor gibi konu başlıklarında, kendinize göre başlıkları inceleyebilecek, geçmiş günlere ait Anlar bu sekmede görülebilecek. Zaman akışını anlık izleyebiliyorsunuz.

moments-screenshot-1

Motorcular için bu büyük bir yenilik, tabi ki eğer doğru kullanılırsa. Yardım ve bilgi içinde kullanılabilecek konuma geldiğinde biz motorcular içinde işe yarayacaktır. Türkiye’de programın açılabilmesini bekliyoruz.

Şimdilik Twitter kendi ekibiyle Anlar “Moments” ‘ı derlediklerini söylüyorlar. Fox, Getty Images, Mashable, MBL, NASA, NYTimes, Vouge, Washinton post bu Anlar için medya ortakları olmuş durumda. Twitterlere erişebileceksiniz ama Türkiye’de etkin olmadan buradaki “Anlar” ı göremeyeceksiniz anlamına geliyor.

Kendi “Anlar”ımızı oluşturmaya başladığımızda ise bu gerçekten güzel bir program (uygulama) haline dönecektir diye bekleyeceğiz.

Periscope açıldığında Dünya’da ki en büyük ikinci kullanıcı seviyesine ulaşan Türkiye, açılacak ve çalışmaya başlayacak Moments içinde aynı güzelliği Türkiye’ye gösterecektir diye düşünüyoruz.

moments11

Facebook Yorumları

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here