TRIUMPH AMERICA

0
1015
triumph-america
triumph-america
Bu motosiklet motorcu ruhunu en yakından hissedebilmeniz için üretilmiştir. Amerika modeli, özel motorcular için yapılmış ve sizi yola bağlayan bir modeldir. Paralel Twin motora sahip en iyi sürüş deneyimi için kaliteli görünümü altında asi bir ruh yatar.
Gününüzü iyi geçirmek ve Triumph’un kalitesini yollarda görmek için onu kullanmanız gerek.
Tabi bu bir firma için kendi motosikletini tanıtma yazısı, şimdi biz biraz bilgimizi yoklayalım. Bu motor klasiklerden ve ağır bir motor. Ağır derken chopper kullanan adamın son seçeneği cinsinden denebilir. Cesur ve cebinizde biraz paranız varsa bu motora sahip olduğunuzda yoldan gerçekten zevk alırsınız.
Neden almalıyım konusunda ise biraz çekincelerim var, duruşu süper ona diyecek bir şey yok ama ben olsam bunun yerine 10-5 tercihim Harley, eşit bir model sayılabilecek fat bob, onu alır yollara düşerim, bunu sonraya saklarım. Aradaki fiyat farkı sizi düşündürmeyecekse Harley’e uzanın İngiliz malına sonra diyerek sırt çevirebilirsiniz.

This bike isn’t just built to look a certain way, it’s built to feel a certain way.

The America is engineered around a unique engine so you get a truly authentic ride. One that connects you to Triumph’s long and rich cruiser heritage.

We’re talking about its distinctive, air-cooled parallel-twin that gives you the riding experience you expect from this class but with a very individual British flavour.

Taking classic cruiser appeal and blending it with Triumph reliability and everyday practicality.

 

Fiyat : 11.900 €

Facebook Yorumları

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here