TMP’nin ve İstanbul Polis Derneği’nin düzenlediği açık pazar etkinliğine ilgi büyük

2
1537

TMP’nin (Türkiye Motosiklet Platformu) ve İstanbul Polis Derneği’nin pazar günleri düzenleyecek olduğu etkinliklerden birine katılarak motosikletinizi satabilir. Alıcılarla birebir konuşabilir. Motoyardım klüplerinden bilgi alabilirsiniz. İstanbul, Kadıköy, Göztepe salı pazarı alanında gerçekleşen organizasyonda tüm motosiklet severler buluşuyor. Hem bir buluşma, yardımlaşma hem de bir etkinlik, satış alanı olarak şekillendirilmiş alanda, herşey var.

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, motorsiklet ve açık hava

  • Motorunuzu satabilirsiniz
  • Giyim ve ekipman alabilirsiniz
  • Konser etkinliği hemen sürüş yapılan pistin yanında, müziğin sesini duymamanız imkansız
  • Acıktıysanız, karavan büfede kahvaltı’dan börek çörek ve içeceklere kadar herşey var (ama çeşitlendirilmesi gerekiyor)
  • Standların arasında gezip klüplerden bilgi alabilirsiniz
  • Motosiklet koruyucu malzemeler
  • Yardım etmeyi ilk hedef olarak seçmiş Motosar bile orada

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, motorsiklet, kalabalık ve açık hava

Dediğimiz gibi orada eğlenceden tutunda, ekipman, giyim, konser, test sürüşüne kadar herşey var. Katılın, orada buluşalım.

NEREDE BU ETKİNLİK DİYENLER İÇİN HARİTASINI EKLEDİK, Haritadan anlamayacaklar için İstanbul Medeniyet Üniversitesinin yanındaki alan, E5 ana yolundan Bostancı’ya devam ederken göztepe sapağına gelmeden.

 

Etkinlik Facebook Sayfasına bakın

Facebook Yorumları

2 YORUMLAR

  1. Bu organizasyin TMF nın değildir, TÜRKIYE MOTOSIKLET PLATFORMU T.M.P nin düzenlediği bir etkinliktir. TMF nın konuyla uzaktan yakından bir ilgisi yoktur asparagas bir haberdir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here