Tek teker Arif son röportajı

0
818

TEK TEKER ARİF SON RÖPORTAJI KAZASIZ KUL OLMAZ EKİBİYLE YAPMIŞ

Trafik kazasıznda yaşamını yitiren Tek Teker Arif lakaplı (Arif Razgalıoğlu) kazalar ve kuralar başlıklı son röportajı kazasız kul olmaz yazarı yönetmeni Zahrettin Çelik’e yaptığı ortaya çıktı.

Zahrettin Çelik tarafından kaleme alınan “Kazasız kul olmaz” adlı oyun, Zihni Göktay Artı Grup, Yonca Evcimik sanat danışmanlığında seyircilerin kazaların azalması toplumu bilinçlendirmek için Arif Razgatlıoğlu ve Moto Gp’de yarışan oğlu Toprak Razgatlıoğğlu ile bir röportaj gerçekleşmişti. Röportajda sürekli kurallara ve ekpmanlara dikkat çeken Arif Razgatlıoğlu duyarlu olduğu gözlemlendi.

Konuyla ilgili kazasız kul olmaz yazarı yönetmeni Zahrettin Çelik şu açıklamalarda bulundu.

Çelik: “Ben çok üzgünüm çok değerli ağabeyimizi kaybetmenin üzütüsünü yaşıyoruz. Kesinlikle kurallara dikkat çeken birisiydi en son oğlu (Toprak Razgatlıoğlu)

Röportajımızda zaten kurallar ve ekipmanın önemine vurgu yaptığını şahit olmuştuk. Allah rahmet etsin” Hergün 15-25 can trafikte hayatını kaybediyor. Kurum kuruluşların tek vücut olup bu kanayan yaraya el atması gerekiyor başka canlar yanmasın yeter” dedi.

Facebook Yorumları

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here