Shoei X-SPIRIT III Kask

3
954

Shoei X-SPIRIT III Kask, Shoei firmasının son yarış kaskı, agresif bir görüntüsü altında çok iyi bir havalandırmaya sahip. Stil ve yapısı tam uçuş için yapılmış. Ben buna “geleceğe yolculuk “adını verdim. Güzel grafik ve desen seçenekleri var ve küçük ama iyi bir spoiler’a sahip. Yani bir hava çıkış dengeleyicisi. Kaskınıza gelen rüzgarı iyi kontrol etmek isteyenler için yapılmış ve 649$ fiyatla Amerika’da satışa çıkmış.

SHOEI X-SPIRIT III

4 Farklı kademede açılan bir vizöre sahip, yarışçılar için geliştirildiğinden çift vizör kilit mekanizmasına sahip yeni tür bir kask. Yanak pedleri çıkartılabiliyor ve yıkanabiliyor. Bu kasklar için söylenebilecek tek şey yıkarken dikkat edin, hassas yıkama talimatlarına uyun ve kaskı giymeden önce bir kask maskesi takın, fazla yağlanıp kokmasın.

SHOEI X-SPIRIT III - 1

Kaskın fiber yapısı çarpmalarda daha az zarar görmenizi sağlıyor. iç yapısı ise darbe emmesi ile yeni nesil bir dayanıklılık testinden geçmiş. Shoei diğer firmalar gibi shoei kaskları üretirken en bilinen güvenlik testlerinden geçirmeyi de ihmal etmeyi unutmamış.

Yakında alışveriş sitelerinde rastlayacağımıza eminim.

Facebook Yorumları

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here