Motosiklet adamının şanslı olduğunu gösteren 6 durum

3
986
Big-Boy motorcycle
Big-Boy motorcycle

Motosiklete binmek zaten bir ayrıcalıkken, trafik söz konusu olunca pek şans tanımazlar fakat şanslı olduğumuz bir çok durum var, umarız bu durumlar değişmez. Şimdi Motosiklet adamının şanslı olduğunu gösteren 6 durum nedir bilmeyenler için bu avantajları sıraladık.

1. Daha az vergilerin olması gerçekten büyük bir artı fakat bu durum sagolsunlar bu sene feci şekilde değişti hemde bayağı büyük.

Big-Boy motorcycle
Big-Boy motorcycle

 

2. İnanın arabaya binip 1 km. dahi gidesim gelmiyor bazen bu trafikten dolayı. Oysa motosiklet gibisi var mı atlarsın aralardan, kenarlardan istediğin yerden gidip gelirsin ister trafikte bazen doğa anayla iç içe hem keyif veren uzun yolculuklar için vazgeçilmez motosiklet.

motocar
motocar

 

3. Park sorununuz yok bir kere istediğin yere istediğin biçimde park et.

motosiklet park
motosiklet park

 

4. Bu adamlarda ki karizma bende olsun varyaa. Olabilir neden olmasın güzel bir motosikletle başlayabilirsin.

tarz
tarz

 

5. Çokca dua alırız. Eşten dosttan ve yakın akrabalar dan gören herkesten kısaca. Bilinç altı kazaya daha yatkın olduğu düşünülmekte olduğu için sanıyorum ama güzel bir olay.

dua
dua

 

6. Adam istediği marka arabayla yanaşsın ağbi farketmez. O motor gelicek durucak kask çıkma anı yaşanıcak ayak çat konulcak yere bir çaprazı göstericek motor o çekicilik kimde var yahu bu güzellikler ?

Motorcycle Helmet off
Motorcycle Helmet off

 

Facebook Yorumları

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here