Motorcu bir adamın sosyal yaşamı

3
2146
motorcu abi
motorcu abi

Sosyal yaşam demişken hayat sokaklarda değilmiydi zaten..? Mahalle araların da güzel bir deniz kıyısında..

Evimizde oturuyoruz hepimizin altında iyi kötü arabalarımız mevcut. Bilgisayar ve tabletler, akıllı telefonlar bunlar yaşamı kolaylaştıran teknolojiler ama aslında çok bunaltıyorlar bazen, ama hepimiz aslında çok sıkılıyoruz. Pc başlarında saatlerce napıyoruz ? Hadi çıkalım binelim arabaya gezelim amann benzin fiyatları yüksek kim çalıştırıcak soğuktur hem içerisi ısınana kadar ohoo kim keyif bozucak. Motorcu adam hiç ısınmadı ki hem hep sosyaldi. Sürekli dışarda zaten bakkalın önünden geçer manava selam çakar çocuklarla iki dk top oynar ter atar.

Motorcu bir adamın sosyal yaşamı

 

motorcu abi
motorcu abi

Sosyal insan kelimesinin dip dem almış pastanın en kral kısmı işte motorcu abimizdir. O soğuk sıcak dinlemez sıkıldığı an atlar motoruna giyer kaskını gezer oksijeni ni alır adrenalini yaşar tutkusunu alır efendi tavırlarıyla halkın takdirini kazanır evine döner. Bilgisayar tablet başında da motor parçalarına aksesuarlarına bakar zaten emin ol. o mahallenin bıçkın abisidir. Karizmanın vücut bulmuş halidir. Ekstra faydası ailesinedir. Bir motorcu eşiyseniz yada kız arkadaşıysanız sizi o sosyal yaşama sürükler bu sizin için bazen temposuna ayak uyduramayıp bunalsanız bile çok faydalıdır.

 

motorcu abi
motorcu abi

Sürekli tempo evet zaten hız baş planda motorcu adamın sosyal yaşantısı arkadaşlık ilişkileri de hızlıdır ve tempoludur. Şahsen çevremde bir tane çok sevdiğim bir abim var motoru var ve izlenimlerim gerçekten çok saygılı ve sabırlı, sohbetine doyum olmaz, ufukları geniş düşünceleri çok olgun iki tekerin üstündeyken hiçbirşey umrumda olmuyo biliyormusun bazen bir bütün olup akıyorsun resmen der hep.

 

motorcu abi
motorcu abi


Aslında hayatta en sosyal insan kim dersek motorsiklet sahibi olan insanlar diyebilirim. Çok net. Yaşamla iç içe herşeyi deli dolu yaşayan ve gerçekten bizim hala anlayamadığımız ve o hissi yaşayamayacağımız şeyler yaşayıp tecrübe edinip ulvileşiyorlar. Hayat sokaklar da ve onlar hep sokaklar da..

Facebook Yorumları

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here