Motor Botu Tavsiyesi

0
568

Motor Botu Tavsiyesi isteyen arkadaşlar için bir çok model var. Hangisi hangi fiyata, nasıl alınır? Hangisi daha iyi? Video’da 2 motor botu tavsiyesi göreceksiniz. Dİğer motor botu tavsiyelerine aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Tavsiyeler ve Linkleri

Falco Woman Ayda Black Bayan Motosiklet Botu 749 tl

FALCO WOMAN AYDA BLACK   Full deri yağa dayanıklı ve high tex membran. Bilek ve bacak güçlendirmeleri. Çıkarılabilir vites pedi. Yeni yüksek topuklu taban.

https://www.motosikletaksesuarlari.com/Falco-Woman-Ayda-Black-Bayan-Motosiklet-Botu_18409.html

Falco Woman Venus 2 Black Bayan Motosiklet Botu 772 tl

FALCO WOMAN VENUS 2 BLACK   Full deri üst kısım ve high_tex membran. Güçlendirilmiş abs plastikli bacak ve ayak bileği koruma plakaları. Baldır rahatlığı için elastik çıkıntı. P.u. modüllü vites pedi. Yüksek tutunma kabiliyetli taban.

https://www.motosikletaksesuarlari.com/Falco-Woman-Venus-2-Black-Bayan-Motosiklet-Botu_18404.html

GAERNE G-BLACK ROSE GORETEX BAYAN BOT 955 tl

“Sadece Bayanlara” özel yeni tasarım botumuzu dikkatinize sunuyoruz. Sadece bayanlar için yeni modellerin imalatına başladık ve kolay açılır kapanır yan kapakların yanı sıra yeni pro-tech bilek sistemimizi ilave ettik. Tam işlenmiş deriden mamul olup iç kısmında, ıslak sürüş koşullarında ayaklarınızı komple kuru tutacak gore-tex membranımızı kullandık. Ürünün alt tabanında yeni kaymayı önleyici taban kullandık.

https://www.motosikletaksesuarlari.com/GAERNE-G-BLACK-ROSE-GORETEX-BAYAN-BOT_43843.html

TCX Lady Aura Bayan Motosiklet Botu 995 tl

TCX Lady Aura Bayan Motosiklet Botu Özellikleri: TCX LADY AURA WATERPROOF ÇİZME Bayanlara özel olarak üretilmiştir, Deri dış yüzey, Geliştirilmiş bilek ve topuk koruması, Fermuar ve cırtlı kapama, Güçlendirilmiş burun bölgesi taban koruma, Kaymaz alt touring taban, CE güvenlik onaylı.

https://www.motosikletaksesuarlari.com/TCX-Lady-Aura-Bayan-Motosiklet-Botu_32261.html

Dainese Motorshoe Lady D-WP 1090 tl
Kışlık Bayan Motosiklet Botu

Dainese Motorshoe Lady D-WP Kışlık Bayan Motosiklet Botu Özellikleri: Koruma: Bilek Koruma Naylon topuk CE sertifikalı – Cat. II – 89/686/EEC  Takviyeli poliüretan topuk yapısı Ergonomi ve Konfor: Yüksek mukavemetli alt kumaş Mikrofiber Süet Poliüretan kavrama Su geçirmeye dayanıklı D-WP katman   Diğer: Kauçuk taban Yansıtıcı ekler

https://www.motosikletaksesuarlari.com/Dainese-Motorshoe-Lady-D-WP-Bayan-Motosiklet-Botu_21713.html

Dainese Bayan Motosiklet Botu – Siren WP 1090 tl

Dainese Bayan Motosiklet Botu – Siren WP Özellikleri:   Koruma:  Shin termoplastik ekleme  Naylon ayak bileği koruma  Ergonomi ve Konfor:  dana derisinden  elastik körük  Fermuar ve Velcro yan kapatma  Su geçirmez D-WP iç    Diğer:  Shifter koruma  yumuşak uçlar  yansıtıcı ekler  Kaymaz taban

https://www.motosikletaksesuarlari.com/Dainese-Bayan-Motosiklet-Botu-Siren-WP_17013.html

Dainese Freeland Kışlık 1280 tl
Bayan Goretex Uzun Motosiklet Botu

Dainese Freeland Kışlık Bayan Goretex Uzun Motosiklet Botu Özellikleri: Koruma: Bilek Koruma Naylon topuk CE sertifikalı – Cat. II – EN 13634 Ergonomi ve Konfor: Mikrofiber üst Renkli deri ekler Su geçirmez ve nefes alan GORETEX iç katman Ekstra yürüyüş konforu için esnek eklem bölgesi Fermuar kapatma VELCRO® kapatma ayarı Diğer: Yansıtıcı ekler

https://www.motosikletaksesuarlari.com/Dainese-Freeland-Bayan-Goretex-Uzun-Motosiklet-Botu_36904.html

Facebook Yorumları

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here