Mondial Motosiklet Almak İçin 11 Geçerli Sebep

0
2209

Mondial motosiklet modelleri hakkında bir çok yazı yazıldı ve çizildi ama hiç kimse tüm modelleri hakkında tam bilgiye sahip değil. Aslında facebook sayfalarındaki güncellemeleri takip eder ve soru sorarsanız hemen cevaplıyorlar. Yani satış odaklı ve bilgi verici çalışıyorlar.

Şimdi gelelim, Mondial Motosiklet Almak İçin 11 Geçerli Sebep nedir?

 

  1. Servis çok ve her yerde bulunuyor. İşçilik ucuz.

mondial motosiklet 1

 

2. Trafik sorununuzu çözebilecek motosikletleri ucuz fiyatlardan elde edebiliyorsunuz

mondial motosiklet 2

 

3. Kullanım alışkanlıklarınızı değiştirebilecek kadar çok çeşidi var

mondial motosiklet 3

 

4. Mondial drift modeli çok satanlardan biri hatta facebook’ta bir çok gurup var

mondial motosiklet 4

 

5. İster işe ister yolculuğa çıkın az yakıtıyla ilgi çekiyor

mondial motosiklet 5

 

6. Vespa esintileri taşıyan modelleride fiyakalı görünüyor, acaba kullanan var mı?

mondial motosiklet 6

 

7. Enduro modeli BMW GS görüntüsünü aratmıyor hemde full ekipmanlı geldiğini video’da gördüm. Acaba Performansı nasıl? Bunu yakın zamanda öğreneceğimi umuyorum.

mondial motosiklet 7

 

8. Yeni başlayacaklara güzel başlangıç motoru seçenekleri sunuyor, ehliyeti alan bir mondial kapıyor. Mondial Vulture çok sorulan ve incelenen motosikletler arasında.

mondial motosiklet 9

 

9. Kullanıcıları canavar diye bahsettiğine göre bir sebebi vardır

mondial motosiklet 10

 

10. Eee yani Emniyet Müdürlüğü bile kullanıyorsa bir bildikleri var demektir.

mondial motosiklet 11

 

11. Kaç kişi servisten bu kadar memnun olur ki, mesajı okuyun.

mondial motosiklet 12

 

Şimdi bir arkadaşın mondial motosikleti ile yaşadığı macerayı sizlerle paylaşıyorum. Mutlaka Okuyun.

 

…………………..

Merhaba Arkadaşlar, bu bayram tatilini fırsat bilerek Rx3i evo ile Ege turuna cıktım. toplamda 2300 km yaptım. 8500 km ile yolculuğuma 02.07.2016 saat 05:20 de başladım ve 09.07.2016 saat 16:15 tarihinde 10800 km de sonlandırdım. görselde gördüğünüz rotayı kullandım ( şehir içi dolaşımlar ve ekle yemediğim ufak tefek yerler km’yi arttırdı.)

Sırasıyla

>İstanbul (yola cıkış)
>İzmir
>Urla
>Çeşme
>Bodrum
>Marmaris
>Altınoluk
>İstanbul

Rotasını kullandım. Yolculuğum boyunca 120 km/s hızın altına neredeyse hic düsmedım. Max 169 km/s hıza ulaştım motorumla daha önce de 1800 km lik bir yol yapmıştım o zaman olduğu gibi yine kendisine aşık oldum. Çekiş gücü, yol tutuşu, fren performansı beni hiç üzmedi. Sadece Urla’da ön zincir dişlinin somunu dustu ve yolda kaldım motorumu iterken evinden fırlayıp gelen motolastik.com un sahibi olduğunu öğrendiğim fakat adını unuttum (isim hafızam cok kotu adını unuttuğum için kendisinden özür diliyorum.) bir abi sağ olsun çok yardımcı oldu takıp çantasını kapıp geldi ve somun yerine bir pul takıp boru yüzüğü ile sabitledi. Onun sayesinde ertesi sabah sanayiye kadar gidebildim kendisine minnettarım. Ardından Ufuk’ un yönlendirmesi sayesinde 16/1 metrik somun yaptırdım tornacıda ve Loctite ile sabitledim. ve yoluma devam ettim.

İstanbul-İzmir otoyolunda Demircan ile tanıştım ayak üstü hoş bir sohbet ettik. Kendi Rx3i Evo‘sunun tamırde oldugunu tamirden cıkana kadar altındaki cbf ile idare etmeye çalıştıgını ve yokuşlarda boğulduğunu söyledi. anlayacaktınız Rx3’e kavusacağı gunu heyecanla bekliyordu.

Yine İstanbul-İzmir otoyolunda beyaz bir İnazuma’sı olan abi ile tanıştım (isim hafızam cok kotu adını unuttuğum için kendisinden özür diliyorum.) bana fındık ikram etti güzel bir sohbet edip kahve içtik.

Altınoluk’a giderken yolda 35 plakalı siyah Fazer’ı olan biri ile bir sure beraber sürdük kırmızı ışıklarda sohbet ettik. acaba radar yedik mi diye sorduk birbirimize. motosiklet festivaline gittiğini söyledi. kendisine iyi eğlenceler diledim ve yollarımızı ayırdık

Yolda karşılaştığım her kasklı motorcuya selam verdim selamlarını aldım. daha birçok motorcu arkadaşla tanıştım yol esnasında ufak sohbetler ettim. harika bir yolculuk geçirdim. uzun yol hakkında kafasında soru işareti olan herkese yola çıkmasını tavsiye ederim. bir kere yola cıkınca gerisi pamuk ipliği gibi geliyor.

Hepinize iyi hafta sonları.

……………..

Şimdi fikriniz değiştiyse başlangıç motoru olarak seçmek için 11 geçerli sebebiniz var demektir.

Hepinize iyi sürüşler

Facebook Yorumları

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here