Kawasaki Z125

0
2687

Kawasaki iki yeni Z modelini Z serisi büyük abilerinin tasarım kopyası olarak çıktı ve Japonyada tanıtımını gerçekleşti. Bu iki yeni Z modeli ile Kawasaki ürün gamını 125’likler arasına yazdı.

3h9WLM

İkili gücünü 2 valfli tek silindirli SOHC motordan sağlıyor. Motorun kolay manevra yapması, ıslak ağırlığının 101kg olması şehir içinde kullanımı kolaylaştıran özellikleri…

1RY9Eo

78cm’lik sele yüksekliği scooterlarda kullanılan bir sele ölçüsü, demek ki kawasaki ile yeni başlayanlara ve spor sevenlere bakın biz bunu sizin için yaptık algısı verilecek. Fiyatıda uygun olduğunda tadından yenmeyecektir. Ama YZF ve CBR serilerindeki aşırı fiyat yükselişini düşündüğümüzde 125cc’lik tercih edeceklere nasıl bir fiyatla çıkacağı soru işareti.

DFfkTY

Kawasaki’nin Türkiye’de ki diğer rakipleri ise TVS ve Bajaj ama Bajaj ile rekabete girmeyeceği kesin çünkü kendi ortaklığını aldıkları bir marka. O yüzden Bajaj’ın 200 serisini Türkiye’de patlatıp, üst segment gurubuna hitap etmesini sağladılar. Bunlar yeni ve firmalar arasındaki küçük anlaşmalar.

HQZNeO

Modellerin Honda MSX125 ile büyük bir rekabet içine girebilme ihtimali var, Bir yandan Suzuki Van Van kendini piyasada duyurmaya çalışsada reklam harcamalarındaki azlık Suzuki’nin bu cafe racer tadındaki motoru yeni alınacak motosikletler arasından soyutluyor.

mgcXcP

Kawasaki Z125 Türkiye’ye gelirse talibinin çok olacağı kesin.

p8XukFpUbZ7BU4P3PQ

 

Facebook Yorumları

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here