Kawasaki Ninja 300 almak için 13 neden

6
4694
Kawasaki-Ninja-300-2015
Kawasaki-Ninja-300-2015
 1. Siyah ve Kırmızı renkleriyle göz alıcı bir motosiklet
 2. Alüminyum döküm silindir, Ninja ZX-10R ve ZX-6R da olduğu gibi kaplama deliklere sahiptir, mükemmel ısı dağılımı sağlar ve önceki  silindirden 600g daha hafiftir.
 3. Petal disk frenler
  2 piston kaliper ile çalışan geniş çaplı 290 mm ön petal disk freni, güçlü frenlemeyi sağlar. 2 piston kaliper ve 220 mm arka petal disk güvenilir durma gücü verir.
 4. Teleskopik Çatal
  Yükselen motor performansına ve daha sert şasisine uygun olarak, değiştirilmiş ayarlar ile birlikte yeni 37 mm çatal takılmıştır. Şehiriçi kullanım rahatlığı artırılmış, spor sürüşlerinde daha kolay ve dengeli direksiyon hakimiyeti sağlanmıştır.
 5. Agresif Stil
  Diğer Ninja serilerinde olduğu gibi, yeni Ninja 300 de ileri doğru minimalist kuyruk dizayn konsepti özelliğine sahiptir. Agresif yeni çift ön farlar, cam, jantlar ve çok sayıda Ninja’nın gözde modellerinden esinlenilmiş diğer stil faktörleri ciddi bir supersport görünümü veriyor.
 6. 296 cm3 Su Soğutmalı 4 zamanlı çift silindir
  Çift silindir motoru, düşük ve orta devirlerde kolay tork gücü ve yüksek devirde güçlü hızlanma gösterir. Daha uzun strok sayesinde Ninja 300’ün yeni motoru 296cm3’ e çıkmıştır. Bu yüzden motor tüm devirlerde belirgin güçlü tork ve güç sağlar. Yeni pistonlar, silindir, silindir başlığı ve egzoz geliştirilmiş performansına katkı sağlar.
 7. Yeni Pistonlar
  Yüzeyi alumite kaplamalı dayanıklı hafifletilmiş yeni pistonlar vardır
 8. Kısa tip susturucu ile 2-1 egzoz
  Daha uzun, geniş çaplı başlığı ve merkezi boruları tüm devirlerde güçlü performans sağlar. Geniş susturucu koruması kullanıcıyı ısıdan korur ve sesin azalmasına yardımcı olur.
 9. Geniş arka lastik
  140mm geniş arka lastik yükseltilmiş motor performansına uyum sağlıyor, gelişmiş süpersport görünümüne ve Ninja 300’ün düz dengesine katkıda bulunuyor. Yeni lastik, hem kuru hem ıslak yol durumlarında iyi yol tutuşu sağlıyor.
 10. Uni-Track arka süspansiyon
  Kawasakinin orjinal bağlantı donanımlı Uni-Track arka süspansiyonu çok farklı hız ve zemin durumlarında hafif ve dengeli turuş sağlar.
 11. Modern Gösterge
  Yeni sportif gösterge panelinin dizaynı, Ninja serisinin ileri teknoloji ve yüksek kalite görünümüne katkıda bulunur. Hız göstergesi, saat, yakıt göstergesi, çift trip metre, kilometre sayacı ve ekonomik sürüş göstergesi çok fonksiyonlu LCD ekranında yer alır.
 12. Yakıt Enjeksiyon
  Yeni enjektör gövdeleri yanma verimliliğine katkıda bulunur ve daha kompakttır.
 13. Ekonomik sürüş göstergesi
  Uygun ortalama yakıt tüketimini gösterir, yakıt verimli sürüş sağlar.

Facebook Yorumları

6 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here