Giyilebilir Klima Sistemi – Sıcaklar dışarı

0
659

Amerikan firmasının yeni bir sistemini tanıtmak istiyorum. Şimdilik bu projenin adı altında toplanan para 30000 Dolar ve gittikçe artıyor. Fiyat ise henüz belli değil. Giyilebilir Klima sistemi motosikletliler için düşünülmüş ve kemer üzerine takılarak tutturuluyor. 700 gr kadar olan sistem montunuzun altındaki soğutulmuş havayı vücudunuza gönderiyor. Bu sayede ferahlıyorsunuz ve rahat bir sürüş yapabiliyorsunuz.

miclimate-personal-climate-cooling-indiegogo

1 MiClimate

Yeni ürünleri gelişme aşamasındayken kaynak bularak piyasaya çıkmasını sağlayan INDIEGOGO sitesinde ve bu ürüne fon sağlayan MiClimate şirketi cihaz için 30000 Dolar sponsorlluk ücretini sağlamış görünüyor. Dış ortam sıcaklığının 10 derece altında ve 20 derece üstünde dereceler sağlayabileceğini iddaa eden şirket, en iyi dereceyi sürücüye sağlayabileceğini ilerideki günlerde kanıtlaması gerekiyor. Yani daha geliştirme aşamasında.

miclimate
miclimate-is-the-worlds-first-wearable-climate-device

12V ile çalışıyor ve elektriğini motosikletinize bağlanarak sağlıyor. Kolay şarj edilebilir batarya ile herhangi bir bağlantı olmadanda çalışabiliyor. Elcik kumandası ile de ayarlayabileceğiniz ısıyı her an kontrol edebilirsiniz.

moto-miclimate-3

MiClimate videosunu izleyin, bakalım beğenecek misiniz.

Facebook Yorumları

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here