Apache Custom’ın elinin değmesiyle tamamen bir değişim geçiren

Energica Midnight Racer karşınızda.

Expo Verona‘da kullanıcılarla buluşan Midnight Racer, resme iki farklı açıdan bakan üreticinin tek elde buluştuğunda ortaya ne derece etkileyici bir proje çıkabileceğinin cevabı niteliğini taşıyor.

Apache Custom Motorcycles’ın geliştirdiği modifikasyon sonrası tasarım hatlarıyla neredeyse tamamen farklı bir kimliğe bürünen motosiklette ön ve arka tarafta yer alan ışıklardan gövdeye kadar her parçada tasarımsal olarak devrimsel farklılıklar mevcut.

Çok keskin ve net çizgileriyle dikkat çekici bir yapıya bürünen model görüntüsüyle birlikte teknik değerleriyle de başarısını perçinliyor.

Brembo‘nun kaliperlerinin ve enerji geri kazanımı sağlayan rejeneratif fren sisteminin yer aldığı Midnight Racer, 70 kW‘lık elektrik motoruyla saatte 200 kilometre hıza kadar çıkabiliyor (Elektronik olarak sınırlandırılmış.).

Dört farklı sürüş modu ve park asistanı gibi donanımlara sahip olan model, 11.7 kWh‘lık bataryasıyla ECO (ekonomi) modunda yaklaşık 200 kilometre gibi fazlasıyla tatmin edici bir menzil değerine sahip. Energica Midnight Racer’ın organizasyonun ardından ne zaman kullanıcılarla buluşacağıysa henüz netlik kazanmış değil.

Facebook Yorumları

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here