CF Moto 400 NK

1
1883

İçindeki NK’yı uyandır.

400 cc hacimli paralel çift silindir üzerine konumlu çift gaz kelebeği, üstten çift eksantrik (DOHC) 8 Valf, 9500 rpm 29.5 kw güç üretebilen motor bloğu ile olağanüstü bir güç sağlamaktadır.

400 cc hacimli paralel çift silindir üzerine konumlu çift gaz kelebeği, üstten çift eksantrik (DOHC) 8 Valf, 9500 rpm 29.5 kw güç üretebilen motor bloğu ile olağanüstü bir güç sağlamaktadır. BOSCH EFI yakıt sistemi düşük yakıt tüketimi ile yakıttan tasarruf etmeni sağlar.

Ön Disk Fren Sistemi

Ön frende kullanılan 300 mm papatya çift ön fren diski ayrıca J.JUAN çelik fren hortumlu fren sistemi üzerinde donatılmış continental ABS sayesinde güvenle yol almanı ve seri duruşlar yapabilmene olanak sağlar.

Gösterge Paneli

Modern çizgilere sahip dizaynı ile dijital gösterge paneli, led ekranı sayesinde vites, ABS, kilometre gibi görmek istediğin herşey tek bakışta farkedilebilir yapıdadır. Ergonomik tasarımı ile de gözü yormaz.

Sağ/sol elcik

Ergonomik modern yapısı; sağ elcik üzerine konumlu marş, acil stop, far açma kapama düğmesi ve sol elcik üzerinde uzun kısa far, far ayar düğmesi korna, sürüş modları, sinyal ve sellektör düğmelerini kolay kullanabilmeni sağlıyor.

Sağ/sol Fren Levyeleri

Sağ ve sol fren levyelerinde bulunan ayarlama manetleri, el yapısı ve parmak uzunluğuna göre levyelere erişimi kolaylaştırıyor.

Egzoz

Euro 4 normlarına uygun egzoz yapısı sayesinde emisyon oranını minimum seviyeye çeker ve doğayı korumaya yardımcı olur.

Ön Aydınlatmalar

Yeni ve modern dizaynı ile agresif yapıdaki led özellikli farları ışığı net bir şekilde iletir, görüş alanını ve netliğini arttırır. Ayrıca gündüz farı özelliği sayesinde trafikteki farkedilirliğini üst düzeye çıkarır.

Arka Aydınlatmalar

Led arka stop ve led sinyal aydınlatmaları sayesinde her hava ve yol koşulunda görünürlüğü maksimum düzeye çıkarır.

Arka Disk Fren Sistemi

Arka fren üzerine konumlandırılmış J.JUAN Marka çelik fren hortumlu tek piston kaliperli sinterli balatalı 240mm dalgalı fren diski ve Continental ABS sistemi sayesinde maksimum güvenlik ve maksimum duruş rahatlığı sağlar.

Yatay Arka Bağlantılı Arka Süspansiyon

Yatay arka bağlantılı arka süspansiyonu arka amortisörü yatay olarak düzenler, alanın verimli kullanılmasına ve merkezileşmeye büyük katkı sağlar. Bu sayede daha hakim sürüşler elde edebilirsin.

Sele

795 mm düşük yükseklik yapısı ile dikkat çeken sele her boydaki kullanıcı için idealdir. artçı ve kullanıcı rahatı düşünülerek kullanışlı, su geçirmez, kaymaz özellikler ile ergonomik yapıda tasarlanmıştır.

Radyatör

Daha büyük radyatör kullanımı ile ister şehir içi kısa mesafe ister şehirler arası uzun mesafe kullanımında maksimum soğutma sağlayarak motor ısısını çok daha uzun süre ideal seviyede tutar. Bu sayede kesintisiz kullanım süresi artmış olur.

 

MOTOR

Motor TipiParalel Çift Silindir, 4 Zamanlı, DOHC, 8 Supaplı
Silindir Hacmi400
Silindir Çapı x Strok68.4 x 54.5
Sıkıştırma Oranı11.1±0.5:1
Maksimum Güç29.5 kw at 9500 min-1
Maksimum Tork32.00 Nm at 7750 min-1
ŞanzımanManuel / 6 Vites
Ateşleme TipiECU / EFI
Yağlama TipiBasınçlı Püskürtme
Soğutma TipiSıvı Soğutma

BOYUTLAR

Boyutlar (UxGxY)2114 x 750 x 1100
Yakıt Tankı Kapasitesi17.0±0.5
Ağırlık206kg
Maksimum Yükleme Kapasitesi150kg
Frenler Ön/ArkaABS – Çift Disk / Disk
Lastik (Ön/Arka)120/70ZR-17 58W / 160/60ZR-17 69W

Facebook Yorumları

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here