Çarpıp kaçan şoför, Kadıköy

1
749

Dün akşam saatlerinde olan kazada, Motosikletli arkadaşın açıklamasına göre U dönüşü yaptığı sırada motosiklete çarpan servis aracı, konuşma sırasında kaçmıştır. Yoldan geçen bir vatandaşın cep telefonuyla çektiği görüntüler ve motorcu arkadaşın ağzından aktarıyoruz.

Resmen tesadufen yasiyoruz bu memlekette. Cinnet gecirmek isten degil. Kadikoy evlendirme dairesinin onunde 34 JE 5345 plakali Ofel Tur servis aracinin soforu olacak okuz, U donusu yapilmaz yerde, yaya gecidinden U donusu yapacagim diye kendi seridinin (bana gore karsi serit) trafigini once kitleyip sonra duran motoruma goz gore gore arkadan carpip dusurdu ve sonra da kacti gitti.

Sakir sakir yagmur yagiyor, yeni kaskin vizoru bugulanmis, trafik isiginda solda durmusum vizor temizlemeye calisiyorum. Karsi seritten gelen okuz arkamdan dolanip, yaya gecidinden U donusu yapmaya calisiyor… Kendi seridinin trafigini kitlemis, ustune benim bulundugum seridi de kitledi, araclar buna korna calip kufrediyor. Bu da durdugum yerin arkasindan yaya gecidinin uzerinden gelip ustume cikmaya calisiyor. Farkedip motoru ileri hareket ettireyim dememle, gore gore gelip carpti davar oglu davar.

Napiyorsun gormuyor musun beni diyorum. Gordum de nolcak diyor ayi? Kardesim U donusu yapilmaz yerden donup uzerime ciktin diyorum “Dondum iste sana mi soracam” diyor… Sorucan tabi durduk yerde carptin bana, in arabadan tutanak tutacagiz, polis cagiracagim deyince de kacmaya calisiyor. Arabasinin onune gecince uzerime gazlamaya calisiyor, hesapta beni ezecek ya. Şöför tarafına geçince de basip kacip gidiyor davar.

Goruntuler yoldan gecerken olaya sahit olan bir vatandasin cep kamerasindan.

kadikoy-kazakazamotosiklet-kazasi

Facebook Yorumları

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here