Caberg kask kullanmak için 5 neden

0
2344
caberg-kask
caberg-kask

Adeta İtalyan işçiliğinde devrim yapmış olan Caberg marka kask modelleri, hem kullanımı hem de sağlık açısından size sunmuş olduğu seçenekleri sayesinde dünyanın en çok tercih edilen sayılı kaskları arasında bulunuyor. 37 senelik bir tecrübe ile kullanıcılarına hizmet eden Caberg kask modelleri, yüksek kalite ve teknik inovasyonun yanısıra çok işlevli yapısı sayesinde akıllı model kasklar kategorisinde bulunan nadir markalardan.

Caberg kask nasıldır diyenler içinde bu soruları cevaplamıştır olacağız.

Caberg kask modellerinden motorunuza uygun herhangi birini seçerek veya seçim yapmak için Motosiklet aksesuarları satan bir mağazaya uğrayarak tipine karar verebilir, caberg kask özelliklerini birebir inceleyip deneyerek alabilirsiniz.

Modernize edilmiş olan üretim merkezinde motosiklet kullanıcılarının rahatlığı ve güvenliği göz önünde bulundurularak en yüksek dünya standartlarında kasklar üreten Caberg, güvenlik test laboratuarında kasklarını birçok testten geçiriyor. Caberg için tercih etmemize neden olacak 5 nedeni sıralayacak olursak;

1) Caberg kask modellerinden tam 4 model İngiltere’nin bağımsız güvenlik kuruluşu olan Sharp tarafından 5 yıldız ile tam puan alma başarısı gösterirken, diğer 2’si ise 4 yıldız alması, Caberg’in ne kadar kalite eseri bir ürün olduğunu ortaya koyuyor.

2) Polikarbon bir malzemeye sahip olmasının yanında ergonomik yapısı size sağlık ve sağlamlık kategorisinde beklenileni fazlasıyla sunuyor.

caberg-helmets
caberg-helmets

3) UN ECE REG 22.05 gibi önemli bir güvenlik sertifikasına sahip olması, Caberg’i güvenilir kılan bir özellik olduğunu ortaya koyuyor.

caberg-helmets cross
caberg-helmets cross

4) Modelleri içerisinde ön hava giriş ve arka hava çıkış kanallarının bulunması, UV cam özelliğini taşıması sağlığınıza ne kadar önem verdiğini gösterir nitelikte.

caberg-helmets RVC_1
caberg-helmets RVC_1

5) Mikrometrik çene bağlantı sistemine sahip olması kullanış açısından size yardımcı kriteri olarak gözükmesinin yanısıra rüzgar pedi ve burunluk gibi ekstra seçenekleri size sunduğu artıları olarak öne çıkıyor.

caberg-riviera-v2
caberg-riviera-v2

Facebook Yorumları

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here