BURSAENDURO Motosiklet fan kulübü

0
585
http://www.bursaenduro.com/
http://www.bursaenduro.com/

BURSAENDURO Motosiklet fan kulübü, 2000 yılında tamamen motosiklet sevgisi ve birlikteliği üzerine kurulmuş 750 üyeli bir sosyal kulüptür.


Birbirinden tamamen farklı statü, çevre ve görüşlerden oluşan tüm üyelerimizin ortak noktası insan, doğa ve motosiklet sevgisidir.


Sosyal faliyetler olarak, ağaç dikme, kan bağışında bulunmak, hastanelere ekipman ve oda hazırlama yardımları gibi birçok etkinlik planlamakta ve gerçekleştirmekteyiz. Fakat sosyal faaliyetlerimiz arasında en büyük payı güvenli motosiklet sürüş eğitimleri ve Bursa’mızın tanıtımı almaktadır.

Güvenli motosiklet sürüş eğitimlerini uluslararası sertifikalı eğitmenlerimizle bedelsiz olarak, şahıslara ve kurumlara vermekteyiz.


Ayrıca tarih, doğa ve kültür kenti Bursa’mızın tanıtımına katkıda bulunmak için, her yıl Büyükorhan – Görecik Yaylasında insan, doğa ve motosikletin bir araya geldiği yaklaşık 2000 kişinin katıldığı bir festival düzenliyoruz. Bu festivale ilimizden, ülkemizden ve ülke dışından birçok motor ve doğa tutkunu katılıyor. Bu festivali de tamamen bedelsiz olarak yapıyoruz ve Bursa’mızın güzel doğasında insanların birkaç gün hoşça vakit geçirmesini sağlıyoruz.

www.bursaenduro.com
twitter : @bursaenduro

Facebook Yorumları

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here