Başlangıç motoru için 5 tavsiye (scooter)

4
14287
scooter - başlangıç motorum
scooter - başlangıç motorum

Scooter’da bir başlangıç yapacaklar için veya şehir hayatının scooter’la daha güzel olduğunu bilenler için tam bir başlangıç motoru arıyorduk, karşımıza farklı seçenekler çıktı. İşte bizimde aklımızda olan başlangıç motoru olabilecek 5 farklı seçenek. Biz başlangıç dedik siz alır 10 sene kullanırsınız onu bilemeyiz.

Başlangıç motoru için 5 tavsiye (scooter)

1. Piaggio FLY 100 (scooter, büyük şehirlerin hızlı motoru) tam bir başlangıç makinası

piaggio-fly-100
piaggio-fly-100

Modern, fonksiyonel ve şık tasarımıyla dikkat çeken Piaggio Fly 100 kentte kullanım kolaylığı sunuyor, şehirlileri ”uçuruyor”! Modern çizgileri, 12′ tekerlekleri ve çevre dostu motor seçenekleri ile sunulan Piaggio Fly 100 , üst sınırlarda konfor ve şehirde mükemmel scooter kullanım keyfi vaadediyor.

Tüm özelliklerini inceleyin

 

2. BMW C evolution ( Evladiyelik scooter’ın krallarından)

P90099416_highRes
BMW C evolution ile evrimi deneyimleyin.
Dinamik ve atletik, temiz ve sessiz özellikleriyle BMW C evolution, BMW Motorrad tarafından giderek artan trafik sıkışıklığına, yükselen benzin fiyatlarına ve pozitif çevresel farkındalığa verilen akıllı bir yanıt. %100 sürüş keyfini sağlamakiçin %100 elektrik gücüyle çalışan bir maxiscooter.

Tüm özelliklerini görüntüleyin

 

3. VESPA PRIMAVERA 150 3V – Şirin, sempatik, duyarlı

VESPA PRIMAVERA 150 3V
VESPA PRIMAVERA 150 3V

Özel boyutların artırılması ile ergonomi, konfor ve kullanım kolaylığını en iyi hale getirmektedir. Ayırt edici omega şekliyle orta kısım, sürüş konumunu daha iyi hale getirerek, Vespa’ya efsanevi modellerin geçmişinden miras kalan belirgin stil özelliğini verir

Tüm özelliklerini görüntüleyin

 

4. Honda PCX 150, her yola gelir

honda-pcx-150
honda-pcx-150

Honda PCX 150’nin üretim teknolojisi kendi sınıfındaki en zevkli sürüş deneyimini yaşatmak amacıyla dikkatle seçilmiştir. Motoru sessiz ve yumuşak çalışan hafif, kompakt bir SOHC konfigürasyonu ile, şaşırtıcı derecede güçlüdür ve Honda PCX 150’ye ilk 50m mesafeyi yalnızca 5.5 saniyede alan bir ivme kazandırır.

Tüm özelliklerini görüntüleyin

 

5. Motoran Maximus 150, denemeden bilemezsin

Maximus-Product
Maximus-Product

Maximus’un heybetli görüntüsünün arkasında dinamik bir şehir scooterı yatıyor. 150 cc’lik güçlü motoru, önde disk, arkada kampana fren sistemi, otomatik şanzımanı ile Maximus sürüş performansında beklentilerin üzerine çıkıyor.

Tüm özelliklerini görüntüleyin

Yorum Ekle

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here