Başlangıç motoru için 5 tavsiye (scooter)

6
15305
scooter - başlangıç motorum
scooter - başlangıç motorum

Scooter’da bir başlangıç yapacaklar için veya şehir hayatının scooter’la daha güzel olduğunu bilenler için tam bir başlangıç motoru arıyorduk, karşımıza farklı seçenekler çıktı. İşte bizimde aklımızda olan başlangıç motoru olabilecek 5 farklı seçenek. Biz başlangıç dedik siz alır 10 sene kullanırsınız onu bilemeyiz.

Başlangıç motoru için 5 tavsiye (scooter)

1. Piaggio FLY 100 (scooter, büyük şehirlerin hızlı motoru) tam bir başlangıç makinası

piaggio-fly-100
piaggio-fly-100

Modern, fonksiyonel ve şık tasarımıyla dikkat çeken Piaggio Fly 100 kentte kullanım kolaylığı sunuyor, şehirlileri ”uçuruyor”! Modern çizgileri, 12′ tekerlekleri ve çevre dostu motor seçenekleri ile sunulan Piaggio Fly 100 , üst sınırlarda konfor ve şehirde mükemmel scooter kullanım keyfi vaadediyor.

Tüm özelliklerini inceleyin

 

2. BMW C evolution ( Evladiyelik scooter’ın krallarından)

P90099416_highRes
BMW C evolution ile evrimi deneyimleyin.
Dinamik ve atletik, temiz ve sessiz özellikleriyle BMW C evolution, BMW Motorrad tarafından giderek artan trafik sıkışıklığına, yükselen benzin fiyatlarına ve pozitif çevresel farkındalığa verilen akıllı bir yanıt. %100 sürüş keyfini sağlamakiçin %100 elektrik gücüyle çalışan bir maxiscooter.

Tüm özelliklerini görüntüleyin

 

3. VESPA PRIMAVERA 150 3V – Şirin, sempatik, duyarlı

VESPA PRIMAVERA 150 3V
VESPA PRIMAVERA 150 3V

Özel boyutların artırılması ile ergonomi, konfor ve kullanım kolaylığını en iyi hale getirmektedir. Ayırt edici omega şekliyle orta kısım, sürüş konumunu daha iyi hale getirerek, Vespa’ya efsanevi modellerin geçmişinden miras kalan belirgin stil özelliğini verir

Tüm özelliklerini görüntüleyin

 

4. Honda PCX 150, her yola gelir

honda-pcx-150
honda-pcx-150

Honda PCX 150’nin üretim teknolojisi kendi sınıfındaki en zevkli sürüş deneyimini yaşatmak amacıyla dikkatle seçilmiştir. Motoru sessiz ve yumuşak çalışan hafif, kompakt bir SOHC konfigürasyonu ile, şaşırtıcı derecede güçlüdür ve Honda PCX 150’ye ilk 50m mesafeyi yalnızca 5.5 saniyede alan bir ivme kazandırır.

Tüm özelliklerini görüntüleyin

 

5. Motoran Maximus 150, denemeden bilemezsin

Maximus-Product
Maximus-Product

Maximus’un heybetli görüntüsünün arkasında dinamik bir şehir scooterı yatıyor. 150 cc’lik güçlü motoru, önde disk, arkada kampana fren sistemi, otomatik şanzımanı ile Maximus sürüş performansında beklentilerin üzerine çıkıyor.

Tüm özelliklerini görüntüleyin

 

6. Honda PCX 125

Honda’da “küçük hacim” hiçbir zaman konfor ve stilden ödün verme anlamına gelmez. PCX bunun mükemmel bir örneğidir. Uzun, alçak ve kıvrımlı şekliyle genç bir tasarıma sahiptir. Kendine has ön yüzü ve akıcı gövde çizgileri ona dinamik bir yapı ve lüks bir görünüm verir.

Gündüzleri , PCX iş veya eğlence için gezinmenin hızlı ve güvenli yoludur. Geceleri ise şehrin her bölgesine kolayca uyum sağlar . Bir sürücüyü, yolcuyu ve hafif bir bagajı hafta sonunda kolayca şehir dışına götürür. Nereye gitse, orijinal tasarımı ve güven verici havasıyla her sıradan gezinti keyifli bir kaçışa dönüşecektir.

Koyu renk ön siperliği, PCX’e modern bir imaj verir ve sürücüyü rüzgârdan korur. Çift ön far tasarımı ön kısma sıra dışı bir görünüm verir. PCX’in, alçak sele yüksekliği ile yumuşak sürüş performansını tamamlayan güvenli ve rahat bir sürüş hissi veren uzun geniş ayak alanı da bulundurur. Rahat koltuğunda sürücü için sırt desteği ve geniş bir sele bölgesi mevcuttur. Sele altındaki, kilitlenebilir depo alanı başka malzemelere de yer bırakarak Fullface kaskını içine alır. Buna ek olarak, ön tarafta kullanışlı bir eldiven bölmesi vardır. Daha fazla bagaj alanına gerek duyulduğunda, arka taşıyıcı 26 litrelik bir arka çantayı taşıyabilir.

7. Yamaha NMax 125 2018

2018-Yamaha-NMAX-EU-Matt-Grey-Studio-002

Sportif tarzdaki NMAX 125’i sürdüğünüzde günlük şehir içi yolculuğunuz katlanılacak bir deneyim olmaktan çıkarak keyfini süreceğiniz bir deneyim haline gelecek.

Bu şehir içi ulaşım aracı sportif performans ve olağanüstü tasarruf özelliklerini bir araya getirerek sürüş keyfinizi bambaşka bir düzeye çıkarmak için özel olarak tasarlandı. Kompakt gövdesi, hem size hem yolcunuza şehrin dar sokaklarında ihtiyacınız olan çevikliği sağlar. Üstelik NMAX, EU4 uyumlu 125 cc 4 zamanlı güçlü Blue Core motoruyla düşük yakıt tüketerek güçlü hızlanma imkanı sunar.

Dinamik görünümü ve ABS gibi yüksek kalite standartlarına uygun özellikleri sayesinde bu sportif şehir scooter’ı, giriş düzeyi 125 cc kategorisine üstün tasarım kazandırıyor. Yamaha NMAX: Ulaşım anlayışınıza yepyeni bir boyut kazandırır.

Detay

 • Üstün kaliteli giriş düzeyi şehir içi scooterı
 • EU4 uyumlu Blue Core motor
 • Güçlü hızlanma için değişken valf hareketi
 • Mükemmel yakıt verimliliği
 • Kompakt ve sportif, kullanımı kolay şasi
 • Olağanüstü denge ve esnek çeviklik
 • 230 mm ön ve arka disklerde standart ABS
 • Oldukça fazla bacak boşluğu sunan geniş iç hacim
 • Geniş sele altı kask bölmesi
 • Sportif aerodinamik gövde
 • 130 kesitli arka lastiğe sahip 13 inç tekerlekler
 • LED farlar ve LCD göstergeler

Yamaha Nmax 125 fiyat 14900tl

Facebook Yorumları

6 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here