Alman Motosiklet Çeteleri Kadınların Onurunu Korumak Adına Sığınmacılara Saldırmaya Başladı

1
1544

Bir süredir gelişen olaylardan sonra, son medya haberi ile Alman kadınlara saldıran sığınmacılar haberiyle harekete geçen Motosiklet çeteleri insan avı başlattılar. Geçen hafta sonu 2 Pakistanlı ve 1 Suriye vatandaşını yaraladılar. Bu ay içinde 12 kadar kadına saldırdığı tespit edilen sığınmacıların North-Rhine Westphalia – Clogne bölgesinde toplam 100 kadına saldırdığı polis kayıtlarına geçmiş bulunuyor. Motosikletli holigan çeteler Alman kadınların onurlarını korumak için harekete geçmeye karar verdiler.

Polis raporlarında yer alan Pakistanlı ve Suriyeli sığınmacıların dövülmesi ve yaralanması sanıkları, facebook ve diğer sosyal medya sitelerinde saldırı videolarını yayınlamış olduğu söyleniyor. Henüz bir saldırı videosuna rastlamadığını söyleyen polis ise aşırılara karşı dikkatli olunması için sığınmacıları uyarmış bulunuyor.

Toplam kadın saldırılarınn tüm Almanya’daki rakamı ise 600 kadar olduğu doğrulandı. Polis sığınmacılar arasında bir araştırma ekibi kurarak çalışmalarını sürdürüyor.

Motosiklet çetesi Cologne bölgesinde toplam 20 sığınmacıya saldırı yapmış bulunuyor. Bu haberden bir kaç dakika sonra 1 Suriyeli sığınmacı tarafından saldırıya uğradığı söyleniyor.

Polis olay konusunda daha detaylı bilgi almak için kurduğu ekip ile hem motosiklet çetesini hemde sığınmacıları araştırmaya başlamış.

 Anti islam propagandaları, sığınmacıların yerleştirilme koşulları ve yaşam şartlarının zorluğu düşünüldüğünde bu olayların daha fazla yayılacağını hatta tüm Avrupayı etkileyeceğini düşündüklerini belirtmişler.on women in Cologne have also sparked a debate about tougher rules for migrants who break the law, faster.

Facebook Yorumları

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here