Full Akbil yerine motosikleti tercih etmek için 5 sebep

0
1286
akbil-yerine-motor
akbil-yerine-motor
akbil
akbil

1. Motor sizi istediğiniz yere götürür Full Akbil ise otobüsün gittiği yere. Otobüs hattı nereye kadar gidiyor ise veya nelerden geçiyor ise siz de oralara gitmek zorundasınız. Fakat motosikleti tercih ettiğinizde istediğiniz an istediğiniz yerden istediğiniz şekilde istediğiniz yere gidebileceksiniz.

 

otobus-metrobus
otobus-metrobus

2. Motor ile yaşadığınız heyecanı, tutkuyu ve adrenalini full akbiliniz dahi olsa otobüste yaşayamassınız. Görmek istediğiniz yerlere göremezsinizi otobüs ile istediğiniz hıza ulaşamazsınız. Çünkü otobüs sizin kontrolünüzde değildir, fakat motosiklet sizin kontrolünüz de olduğu için kontrollü bir şekilde dilediğiniz hıza ulaşabileceksiniz.

trafikte motor
trafikte motor

3. Hele ki İstanbul trafiğinde otobüs ile araçların yanından sıyrılarak trafikte full akbiliniz olmasına rağmen sıyrılıp geçemeyeceksiniz. Fakat motosikletiniz ile trafiği bir hiçe sayarak araçların yanından sıyrılarak trafiğe takılmadan ulaşmak istediğiniz yere kısa sürede ulaşabileceksiniz. Ayrıca otobüs duraklarında otobüs beklediğiniz zamanı motosikletiniz ile yol almak ile geçirebilirsiniz.

 

motosiklete-bin
motosiklete-bin

4. Motosikletiniz ile gittiğiniz yolda rüzgarı ve hızınızı hissedeceksiniz fakat ne kadar full akbiliniz olursa olsun yolda o rüzgarı ve hızı hissedemeyecek hatta belki de otobüsün içinde uyuyup kalacaksınız. Motosiklette rüzgarı hissetmek ve hızı hissetmek tam bir tutku ve adrenalindir.

 

kucak kucağa
kucak kucağa

5. Otobüste yoğun zaman ve dönemlerde sıkışık bir pozisyonda yolculuk etmek zorunda kalırsınız. Fakat motosiklet ile bu sıkışıklığı yaşamazsınız. Yani her ne kadar full akbiliniz olursa olsun motorunuzun her zaman size daha çekici ve daha öncelik sağlayacaktır.

Facebook Yorumları

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here